İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Swf Hareketli Banner & Logo

BeyzaviGrafik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wvb2Vz.png

Bol efektli veya sade, ister sinematik ister typografi şeklinde tamamen profesyonel isteğe göre size özel profesyonel flash banner yapıyorum.

PNG Uzantılı logonuzun maskotunuzun kolayca kaydedilip kullanılmasını istemiyorsanız, veya çalınmasından sizden başka birinin kullanmasından rahatsız oluyorsanız
Görselliği ön plana koymak daha profesyonel olmak istiyorsanız

En önemlisi herkes gibi GIF UZANTILI reklam vermekten bıktıysanız.

tam size göre bir hizmet veriyorum.

• Resimlere canlılık (Hosting firmaları datacenter bilgisayar kasası aklınıza hayalgücünüze kalmış herşey vs.)
  • Hareketli hareketsiz SWF uzantılı Flash Logo (İSTEĞE GÖRE LOGONUZA HAREKET VEYA EFEKT)
  • Hareketli SWF uzantılı Flash Banner (İSTEĞE GÖRE LOGO&MASKOTUNUZA HAREKET VEYA EFEKT, SİTENİZ HAKKINDA BİLGİ)
  • Index sayfanıza SWF uzantılı Video&Intro

Format: SWF (İstenirse video olarak verilir .flv)
Boyut: Web sitenize & isteğinize göre

Örnek ref: http://enpamobilya.com/beyzavigrafik/
İş oldukça eklenecektir.

Ek Olarak: İstediğiniz video varsa onuda banner olarak düzenleyebiliriz, arkaplana koyabiliriz.
Hayalgücünüze kalmış :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5