İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

switzerland-hyip.com ödeme yapıyor

C

C0mplicat3d

Misafir
Ya bırakın gözünüzü sevim:) Auto-Surf sitelerine üye olun bırakın hyipleri.

B

blade1978

Misafir
arkadaşlar aslında isviçre hyipi neden verdiğimi açıklamadımç yani isviçreliler dürüst insanlar diye biliyordum ama demekki hyip işine gelince herkes nasılda çalarım kaçarım 'a bakıyor.bu arada buraya para yatırmamıştım özür dilerim..sizi kandırmaya çalıştığım için.:D

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme yaptığı kanısına nasıl vardın?Ödeme aldıysan ödeme yapıyordur,almadıysanda orda belirtmen lazım.Milleti kandırmaya çalışmayın 3-5 kuruş için senin reflerden kazanacağın 3-5 kuruş için milleti mağdur etmeye hakkında yok.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
blade1978' Alıntı:
aslında isviçre hyipi neden verdiğimi açıklamadımç yani isviçreliler dürüst insanlar diye biliyordum ama demekki hyip işine gelince herkes nasılda çalarım kaçarım 'a bakıyor.bu arada buraya para yatırmamıştım özür dilerim..sizi kandırmaya çalıştığım için.:D
bu nasıl bir yazı böyle bence bu yazından sonra bu foruma yazma hakkın bile yok, bir de yazının sonuna gülücük ekliyorsun böylesini de hiç görmedim!

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık milleti anlamak çok zor.%10 refden kazanacak diye yalan söylüyorlar.

Arkadaşım umarım hatanı anlamışsındır.Bana hatasını bilen ve hiç çekinmeden yalan söylediğini pişkin bi şekilde açıklayan birisin gibi ama belki işin diğer boyutunu düşünmemişsindir.Biraz daha dikkat.....!!

B

blade1978

Misafir
rs635' Alıntı:
bu nasıl bir yazı böyle bence bu yazından sonra bu foruma yazma hakkın bile yok, bir de yazının sonuna gülücük ekliyorsun böylesini de hiç görmedim!
o gülücük ortamı germemek içindi

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade bu ilk diğil sanırım insanları hüsrana sürüklediğin 3-4 hyip vakası var.. biraz fazla olmadımı sencede?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
blade yazma artık iyice dibe batıyorsun

B

blade1978

Misafir
söyleyin o zaman dibe batırın beni ben kanıtlarla konuşurum lafla deil al ödeme aldım. http://www.imagesfix.com/uploads/5041429ee6.jpg
bundan başka hüsranım varsa söyleyin sanki hyiplerin batmasını benim elimde gibi konuşıuyorsunuz.öteki hyip tavsiyecileri nerde onu söyleyin ilk laf yapacağınıza yatırım yapın

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu gösterdiğin başka hyip in ödemesi , madem kanıtlarla konuşuyorsun konunun başına bak öyle konuş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5