İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SYN Flood Yapanların ALLAH belasını versin..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
sarget sen site adresini yazarsan deneme amaçlı saldıran çok olacaktır. istersen sil adresini..

Sağol Ploop imzayı editledim.... Kansızlar orda burda heryerde
icon8.gif

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sarget abi site türkçemi ingilizce mi anlamadım ya:D

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FATAL ERROR: Connection to database server failed.Too many connections
Bence mysqle de bi care bul

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Imgadd.com dostum refresh yapinca acildi site.
versiyonuna gore connection close yapman gerebilir eski versiolarda connectionlar acik kaliyordu ve boyle bi hata veriyordu.
mysql_close();

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Imgadd.com dostum refresh yapinca acildi site.
versiyonuna gore connection close yapman gerebilir eski versiolarda connectionlar acik kaliyordu ve boyle bi hata veriyordu.
mysql_close();

ben baktığımda birşey göremedim ama ilgilenicem sitenin az daha büyümesini bekliyorum kendi sunucusuna taşımak için şuanki makinada 90 tane account var ne zaman inflak edecek onu merek ediyorum :s

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firewall ın hayırlı olsun arkadaş. güle güle kullan. aynı sorun bende var şu anda. windows server uzmanıyım ama linux da çok iyi değilim. dc uyarı yolladı birşeyler yaptık saldırı durdu. 1-2 gün sonra tekrar ve tekrar. sonunda dc şifreyi istedi ve kendileri ilgileniyorlar. layeredtech.com data center. 8 server olduğu için hesabımızda sanırım biraz ilgililer. bakalım nasıl çözecekler. firewal şart bunu bende biliyorum ama sorun şu zaten linux makineden para kazanmıyoruz. domian alıp host parası olmayan yada hosta bütçe ayıramayan kişiler için ücretsiz 100 er mb alan veriyorduk. neyse bakalım ne olacak ama linux dan baya soğudum gibi. 3 yıldır windows serverlerimiz var evet arada sorun yaşadık ama ciddi bir sorun yaşamadık linux ise bi rahat gün göstermedi.

Bu kendini hekler sanıp saldırı yapan kişileri bende kınıyorum. bir host gıcığına gitti yada admini ile tartıştın diye neden komple servere yüklenirlerki. sanırım farkında değiller devre dışı bırakıp keyif sıgarası yaktıkları o server acaba kaç kişiye ekmek sağlıyor..

Neyse fazla dert yandım sanırım :) sana tekrar geçmiş olsun arkadaş..

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun linux ya da windowsla ne alakası var onu anlıyamadım window'a ddos cekmek daha mı zor oluyor? ya da ISA firewall cok mu iyidir açıklarsan sevinirim cidden merakımdan soruyorum sabahın 5inde üslubumu yanlis anlama :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi