İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sysoft Sahtekarligi aman dikat

camuradam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba degerli dostlar ben bundan kac ay once hakan arpa denilen sahistan script aldim ona tam 85 euro para verdim fakat soz verdigi gibi ayni gunde teslim etmedi ve utanmadan 2 gun sonra teslim etti ama birde baktim bana kakaladigi scriptler zaten hepside *****lere dusen scriptmis bide yetmezmis gibi hepside sifreli cikti yani uzerine hic bir oynama yapamasin cinsinden sonra baska script vermeye kalkisti ne yapalim dedik bari verdigimiz paranin emegi ciksin diye 2.ci scripti verdi aboo oda ne buda *****lere dusmus buda sifreli neymis ben sifreli demisin sende almisin yalan kuleyen yalan oyle birsey yok sen sifreli diyeceksin bende saf gibi alacam oylemie alnimizda aptalmi yaziyoor neyse aradan 1 hafta gecti bana bir tane daha script verdi bu sondur yeter beeeeee deyip uste cikmaya basladi verdigi script aha burda bu linkteki http://demo2.karnetyazilim.com/
bunu alalim zaten paramizi kaptirdik bu olsun dedik abooo buda sifreli cikmazmi yandik vallah adama insan gibi dedim kardes buda sifreli dedim ne olacak simdi sen niye beni oyaliyorsun surekli bozuk scripleri veriyorsun ben sana hal ederim arkdasim dedi yarin yaparim tam 1ay gecti hal ettigi fallanda yok parami alamadim ama paypal ile odegim icin muracat etmis benim kardesim benim yerime benim sifrellerim hepsi onda o 65 euro hakan arpaya odedigimi biliyoor muracat etmis sikayet ettik 65 euromuzu geri aldik fakat geri kalan 20 euro geri odemedi simdi ben giden zamana mi yanayim yoksa giden parayami 20 euroda az buz para degil hakimi hellal etmem bunu bilsin insallah cocukalrindan cikar hastane masrafi diye oder simdi bu konuyu neden yaziyoorum bu sahis baska bir isimlen yine piyasaya gelmis milleti kandiracak benim r10.net forumda bir uyeligim yok bu hakan arpa denilen adam yeni bir nick acip *****lere dusmus scriplerini satmaya kalkiyoor lutfen kimse almasin dikatli olsun cunku bu adam sahtekardir herseyi yallandir lutfen ben yandim siz yanmayin daha nice insanlar yanmis iste yeni nickiyle yazdi konu burda konuya tikla ve forumdaki arkadas bu hakani desifre etmis burda helal olsun sana penalty kardesim uyeligim olsaydi bende orda derdimi yazacaktim ama yok vermiyorlar uyelik herkes lutfen dikkat etsin sadce bu degilki gecen yilda omer denilen bir sahtekara rastladim oda beni dolandirdi bilen bilir sanirsam unutmus olmayayim guya sirketi vardi hobbbilisim adinda eger o sahis burda ise ulan omer efendi neden parami vermiyorsun bir sene oldu hallen bekliyorum ha vermem diyorsan insallah cocuklarindan cikarda bunun bin katini hastane masrafi diye odersin insallah hellal etmiyorum zehir zikim olsun Aihirete iki yakam sizinle olacak bunuda 75 euro kaptirdim saygi ve sevgiler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5