İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Taban yapan var mı?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortalama CPC 0,044 civarında dolaşıyor.
Halbuki sitelerimin konusu ve keyword değerleri iyi olmasına rağmen bu düşük tık ücretini anlamış değilim. Sizde de benzer bir durum var mı?
şimdiden söyleyim türkçe siteler değil bunlar.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
önceki 1 ay boyunca taban yaptım bende ama 1 Agustos ,itbariyle bir yükselme var. umarım seninkilerde yükselir (Bu arada expedia dan bir kuruş bile kazanamadım, linkshare ve kayak.com devam ;)

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
önceki 1 ay boyunca taban yaptım bende ama 1 Agustos ,itbariyle bir yükselme var. umarım seninkilerde yükselir (Bu arada expedia dan bir kuruş bile kazanamadım, linkshare ve kayak.com devam ;)
kehanetlerim tuttu demekki:) kayaka dönmen yerinde bi karar bence, adamlar aksatmıyor sağolsunlar.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde bu gün sabahtan başladı ingilzce sitelerimde öyle bir düştüki neredeyse sıfır desem yeri var bende birde tıklama sayısıda hiç olmadığı kadar düştü bakıyorum reklamda var hemde hepsi full ama tıklama sayısı hiç olmadığı kadar az aynı olay türkçe sitelerimde de oldu bu bi gariplik var ama anlamadım bende hızır acil google kuponlarını çalıştırdım hemen kendini belli etti ama ücretlerde bir anormallik var

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google paraya ihtiyacı olduğunda (hesabın içindek çıkamadığında) ücretleri kısıyor olabilir mi (oranları)

dikkat ediyorum ödeme zamanlarında bu tarz dalgalanmalar var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5