İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

taggregate_temp tabloları hakkında

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba.

Kullandığım DB'nin tablolarında onlarca taggregate_temp_xxxx şeklinde tablolar var. Burdaki xxxx 'ler değişken rakamları gösteriyor. Bu tabloların boyutları 0 byte.

Bunlar nedir ? Ne işe yarar ? Siliyim mi ?

(Şu an bakamıyorum ama "sıfır" olmayanlar varsa yine de siliyim mi ?)

NOT: vBulletin 3.8.3 kullanıyorum.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Burada bahsettiğiniz konu sorgulanmış. Steve Machol ise ; "onlar bir önceki sürümün tabloları, silebilirsin." demiş.

Demek ki sen de silebilirsin. :)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Teşekkürler :)

Upgrade yapmadım. Ama daha sonradan oluşmuş bunlar. Önceleri yoktu. Sildikten sonra tekrar bu şekilde oluşur mu ? Oluşursa yine elle mi silmek gerekir ? Otomatik silinmesi için bir ayar yapılıyor mu ?

Burdaki sorunumu halledebilirsem (inşallah) sileceğim.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Ben teşekkür ederim tedirgin olacak bir şey yok sanırım. Netice de gereksiz tablolar ama hala içiniz de sıkıntı var ise, full yedek alın, silin gitsin. Sorun çıkartırsa yedeğinizi geri yüklersiniz olur biter :)

dipnot: CPANEL tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5