İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"tahmini" daha once var miydi??

A

a.ışık

Misafir
Bugun adsense'e baktim, "bu gunku tahmini kazanclariniz" ve "toplam tahmini kazanclariniz" yaziyor.
Bu "tahmini" ibaresi daha once de var miydi yoksa ben yeni mi goruyorum acaba?? :)
Not: Turkiye google'dan vergi almaya calisinca google'da reklam yayinlayanlardan vergi-kesinti yapacagi yonundeki soylentilerini dogrular bir ozellik midir diye aklima getirdi ilk olarak. :D
Eskiden saniyorum aynisi banka hesabinda gorunuyordu, bu "tahmini"den sonra anlasilan google da yan cizecek bize.. :(

J

jua

Misafir
bu zaten gundemde olan bir konu idi dunyanin bir cok ulkelerinde kdv yi kesip faturalandirarak hangi ulke vatandasi reklam yayincisi ise o ulkeye vergisini oduyordu
sonucta turkiyeye de hizmet veriyorsan vergisini vermek zorundasin reklam yayincilari acisindan 1 iyi birde kotu yani var

fatura iste yada isteme yaptigin odemelerden otomatikman kdv kesiliyor sirkey yada sahis olman farketmiyor kotu tarafi bu
2:telefon destek ekibi acmalari yuksek ihtimal diger ulkelerde oldugu gibi buda iyi tarafi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5