İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tahsilat Sistemi Web Site ve Programı - Online Pos Cihazı

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ben bu yazılıma online pos sistemi de diyorum. Uzaktan ödeme almanızı sağlayan bir yazılımdır. Bunu yaparken de müşterilerinize 12 ay taksit imkanı sunarken siz ödemenizi ertesi gün alırsınız. Ödeme alt yapısı Paytr entegrelidir.

Müşteriniz size ödeme yapması gerektiği kadar tutarı girer, adını adresini telefonu gibi zorunlu alanları da doldurur. Ardından 3D Güvenlikli ortamda ödemesini yapar. İşlem son derece basit şekilde işler.
Ayrıca bir web sitesinde olması gereken tüm özellikler de mevcuttur.

Ödeme sonucunu SMS ile bilgilendirme sistemi de mevcuttur. Bu sistemde İletimerkezi alt yapısı entegre edilmiştir. (Duruma ve isteğe göre farklı varyasyonlar da gerçekleştirilebilir.)

Sistem hakkında detaylı bilgi almak için https://argedizayn.com/tahsilat-sitesi-web-tasarim inceleyebilirsiniz.

volunteer

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
merhaba, standart paketiniz halihazırda kullandığımız web sitemize entegre edilebilir mi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5