İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Takas.Com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Adresi başlıkta verdim yasak değildi sanırım. Bu domain i satmayı planlıyorum 100 $ civarı bir fiyat biçtim.. Teklif usulü satmayı planlıyorum. Sizce az mı yada çok mu fikir de belirtirseniz sevinirim :)

webmasterrrrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
takas.com ha
bu domainin sende olduğuna emin değilim
2019 a kadar uzamtış sahibi
eğer sensen index at inanalım
index atmazsan banlanman gerek

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Önce domain sonra ödeme şeklinde kabul edersen 100$'a aldım gitti.

Reborn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sitenin senin olduğunu ispatlarsan benimde bir teklifim olabilir.Ama sanmıyorum.

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
:) konuyu actığında pm attım hala dönmedi.. Bu domainin bu arkadaşın olma ihtimali iyinetin benim olma ihitmalinden daha az..

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Şimdi öncelikle niye yalancı oluyorum domain alıp satmak zor birşey de benim mi haberim yok. verdiğim adresi ziyaret ettiyseniz park edilmiş halde olduğunu da görmüşsünüzdür, fark ettiyseniz de mesaj da şöyle bir fiyat biçip teklif usulü satmayı planlıyorum sizce ne diyorsunuz bu fiyata diye sordum.. Fikir almak istediğimi belirttim.

Ottoman Empire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Teklif usulü satmayı planlıyorum." lafının üzerine niye herkes 100 dolarmış gibi hemen alırım diyor anlamış değilim.

Konuya gelirsek bana kalsa ben daha yüksek bir fiyat biçerdim gayet güzel bir domain.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Teşekkürler konuyu anlayıp yorum yazdığın için..

ALisveriS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
XXXX ;) $ yada TL sakın XXX verme gittigidiyor'a bu fiyatların 3-4 misline satarsın .com uzantılı bir domain birde.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Madem yazıyorsun kanıtlaman lazım.Domain premium bir domain , 1000 tl altı satılmaz.Ama burda kelepir gibi yapıp sazan avlamayada çalışıyor olabilirsin.Kanıtla domainin sende olduğunu aç açık arttırmanı zaten gidecek fiyata gider merak etme ;)

15 günlük üye kanıtlanmassa bencede banlanmalı veya konu silinmeli.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Şimdi öncelikle bir fiyat belirtip hadi verin satıyorum demedim ki kimseyi avlamaya çalışıyım, ticaret yapmaya çalıştım isteyene de mantığını anlatırım. Herkesin bu tepkisi ve mesajları doğrultusunda da yönetime mesaj attım ve konuyu şikayet ettim, herşeyi yazdım eğer bir yanlışlık ve haksızlık durumu varsa konuyu kapatıp banlayabilrsiniz beni şeklinde.

Şimdi olayı da şöyle özetliyim yapmaya çalıştığım şey piyasa araştırması fark ederseniz ilk mesaj da ederi nedir diye sordum çünkü park edilmiş bir domain ve siteyi alabilmek için iletişime geçtim ve karşılığında bana bir maliyet çıkartıldı ödediğim takdirde alabiliyorum yani siteyi bende aldıktan sonra kar eder miyim die burda piyasasını sordum yani mantık olarak 1 e aldım 2 ye verebiliyorsam siteyi alacağım. Özetlersek ticaret yapıyorum ve bunu genelde yaparım birşeyleri x e alıp y ye satma işlemi ve aracılık her zaman kazançlıdır ve ilk defa böyle bir tepki alıyorum anlamış değilim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Kunteg,
ilk mesajında açık bir şekilde domain adresinin senin olduğunu ifade etmişsin.
Piyasa araştırması yapıyor olsaydın "bu domain ne kadar eder?" diye bir soru sorman gerekirdi.

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Bu domain i satmayı planlıyorum 100 $ civarı bir fiyat biçtim.. Teklif usulü satmayı planlıyorum.

Hocam bu domaini sizin olmadığını bildiğim için size pm attım ve geri dönüşünüzü bekledim, bu domain sizin olsaydı bu domainin onlarca bin dolar olduğunu monikerden size gelen teklifden bilir burada 100 usd edermi acaba diye konu açmazdınız..

En azından 1-2 ay önce 1000 usd teklifimi bilirdiniz ve en azından 1000 usd teklif aldım satayımmı diye konu açardınız..

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
O zaman dediğiniz gibi soruyorum gayet açık ve net bana 150 dolara mal olacak bu domain ve sizce bu fiyatı aldıktan sonra kar ederek satabilir miyim ?

webmasterrrrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
index at yada whois bilgisine nickini falan yaz ispatla
aksi takdirde BANLANMALI yoksa birini fena çarpıcak bu eleman.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
index at yada whois bilgisine nickini falan yaz ispatla
aksi takdirde BANLANMALI yoksa birini fena çarpıcak bu eleman.

Söylemiş zaten benim değil diye.Başta benim diyor sonra değil diyor bariz yalan.

He he sana 150 ye gelcek evet:alkış:

Al 150 ye gel ben sana 1000 vericem.Oldukca ciddiyim ;)

Edit: sanırım backorder falan bahsediyor ama birisi söylesin böyle olmuyor bu işler diye :sinir:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5