İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Takım arkadaşları aranıyor - Antalya

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, ne zamandır acaba gazeteye mi ilan versem diye düşünüyordum ki sarget in bir mesajını gördüm ve çok beğendim hemen kopyalayayım dedim ve ilanmı buraya bırakmak istiyorum... :)

Parttime veya proje usülü çalışacak, sözünde duran ve karşısındakinden de bunu bekleyen. her hafta bilgisayarı bozulmayan, bir akrabası vefat etmeyen, bahane uydurmayan gerçekleri söyleyen,mümkünse Antalyada yaşayan veya 10-15 günde bir Antalyaya gelebilecek takım arkadaşları aranmaktadır. Ayrıca teknik bilgi olarak aşağıdaki unsurlarada sahip olması iş için gereklidir :)

• PHP ve MySQL bilgisine sahip
  • Joomla için basit modüller oluşturabilen
  • Düzenli çalışan

Dediğim gibi eğer antalyada iseniz en azından "Zahmaci durum nasıl olacak, ne tür işler yapacağız gibi şeyleri" konuşmak için çay kahve içelim, eğer karşılıklı anlaşabilirsek bir şekilde ücrette anlaşabiliriz.

Lütfen PM atınız görüşmek üzere...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ben mesaj attım. Joomla ile 1 senedir ilgilenmiyorum ama :) çay içmeye gelirim. Öğleden sonraları boş boş oturmaktanda kurtulmuş oluruz.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Özcanla konuştuk belli kararlara vardık. Acaba Antalya da hiç mi PHP ci yok merak ediyorum gerçekten. Çay içeriz olmadı tanışmış oluruz sosyalleşiriz arkadaşlar.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba,
Özcanla konuştuk belli kararlara vardık. Acaba Antalya da hiç mi PHP ci yok merak ediyorum gerçekten. Çay içeriz olmadı tanışmış oluruz sosyalleşiriz arkadaşlar.

Çay içmeyede gelmek isterdim ama aramızda 1000KM den fazla var. Fikirlerinizi paylaşabilirseniz ve tatmin olursam kısa sürede uçağa atlar gelirim. Yukarıda saydığınız kriterlere uygunum.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çay içmeyede gelmek isterdim ama aramızda 1000KM den fazla var. Fikirlerinizi paylaşabilirseniz ve tatmin olursam kısa sürede uçağa atlar gelirim. Yukarıda saydığınız kriterlere uygunum.

Loi sana yetişemeyiz (fiyat olarak) sanırım :( Ama aklımdaki işleri yaparsam biletler benden çaylar :) senden Antalyaya beklerim...

Hala arıyorum soruyorum ama tık yok antalyada :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5