İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

takım çalışması

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karıncalar kendi ağırlıklarından ya 10 yada 100 kat daha ağır maddeleri taşıyabilir

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Motif motif Yaradan'a CC örnek ne kadar güzel ya yoksa o küçükcük canlının düşüncesi mi var "Gelin şunu çekelim arkadaşlar" diye inanmayanlar için açık delil. Ayrıca süper bir takım çalışması e tabi yönlendiren yüce kudret olunca.....

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Motif motif Yaradan'a CC örnek ne kadar güzel ya yoksa o küçükcük canlının düşüncesi mi var "Gelin şunu çekelim arkadaşlar" diye inanmayanlar için açık delil. Ayrıca süper bir takım çalışması e tabi yönlendiren yüce kudret olunca.....

Merhaba,
Kainatın her zerresi ispat inanmak isteyene.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kücükken cekirdek kabuğu ile yuvalarını doldururdum karıncaların :) Bir büyügüm, cekirdek kabugu ile soğuktan korunduklarını ve icindeki maddelerin beslenmelerini sağlayacagını anlatmıstı. Bende öylee saatlerce ugrasirdim karincalarla ;) Gerçekten muhteşem ekip calismasi yapiyor karıncalar.. Bir dilleri anlasmalarını sağlayacak bir aliciları var mı bilemiyorm ama gerçekten inanılmaz şeyler yapabiliyorlar..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kücükken cekirdek kabuğu ile yuvalarını doldururdum karıncaların

Daha az yorulsunlar, daha çabuk olsun diye taşıdıkları şeyleri alıp yuvalarının ağzına kadar bırakırdık.

Konuyu börtü, böcekten açmışken, yeni taşındığım yer bahçe içerisinde, mahalledeki bir beyaz kedi eğer hiç yiyecek bulamazsa veya kimse birşey vermezse (çöpten yemiyormuş) bilgisayarların olduğu taraftaki odanın camına gelip patisi ile vuruyor :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Daha az yorulsunlar, daha çabuk olsun diye taşıdıkları şeyleri alıp yuvalarının ağzına kadar bırakırdık.

Konuyu börtü, böcekten açmışken, yeni taşındığım yer bahçe içerisinde, mahalledeki bir beyaz kedi eğer hiç yiyecek bulamazsa veya kimse birşey vermezse (çöpten yemiyormuş) bilgisayarların olduğu taraftaki odanın camına gelip patisi ile vuruyor :)

:D
ciddimisin....baba doyur onu beaaa...ben kedi hiç sevmezdim geçen sene valide bi kediyle geldi artık kıyamıyorum onlara :s

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
neler yapmadıkki zamanında ,akrep , karınca , kuş , köpek , balık , kaplumbağa , bıldırcın ,tavşan , örümcek.....böyle gider beslediğim havanlar

Hatta karıncalarla ilgili anımı anlatayım .Taşları kaldırınca larvaları olur kaçışırlarya bende onları el süpürgesiyle toplayıp ince bi akvaryuma koydum okadar çabuk yuva yaptılarki göreceksiniz .Larvalar için ayrı bi yer yemekler için ayrı bi yer hatta onlara bitki biti verdim onları öldürmek yerine arkalarından çıkan svıyla beslediler.Bi kaç ay besledikten sonra kırmızı karınca atmıştım yanlarına(çocukluk işte deişik yerlere yuva yapar sanmıştım) bi anada karıştı ortalık kırmızı karıncalar resmen esir aldı hepsini larvalrı yukarı taşıyıp dizdiler sıraya o sırada hepsini bahceye döküp ayırmak zorunda kalmıştım:( bidaha da zarar vermemek için ellemedim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5