İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Takımelbise ,plazmatv ve yukseksadakat

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Hepsininde uzantısı .org .Ederleri ne sizce ?

Takimelbisenin Aylık aranma sayısı : 135.000
Plazma Tv'ninde Aylık aranma sayısı : 135 000
Yukseksadakatin ise 201.000.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
yerinde olsam plazmatv domainini projelendirirdim. Tvler arasında ki farklılıkları eksilerini artılarını , karşılaştırmalarını yaptığın bir blog ile çok güzel bir site ortaya çıkarabilirsin.

takimelbise domainini geç derim. Kimse internet üzerinden takım elbiseler ile ilgilenmez (eğer ki üreticisi değilsen.)

Yüksek Sadakat'de artık bitti galiba :) sesi soluğu çıkmıyor.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
yerinde olsam plazmatv domainini projelendirirdim. Tvler arasında ki farklılıkları eksilerini artılarını , karşılaştırmalarını yaptığın bir blog ile çok güzel bir site ortaya çıkarabilirsin.

takimelbise domainini geç derim. Kimse internet üzerinden takım elbiseler ile ilgilenmez (eğer ki üreticisi değilsen.)

Yüksek Sadakat'de artık bitti galiba :) sesi soluğu çıkmıyor.

2008 De albüm çıkarmış en son eli kulağındadır.Takımelbise aramasını yapan 105 bin kişi varmış :) Sanırım takım elbise modelerinin yayınlandığı bi site yaparsam iyi olur .

Plazmatv konusundada bilgili değilim pek ücretli iş yaptırırım site açarsam.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Plazmatv domainini projelendirmen konusunda ısrarlıyım. Bu tip konularda çok fazla arama olur siteye gelen kişilerde çoğunlukla sorunu olan kişiler olur. Bu domainde sadece plazmatvleri değil , tüplü tv leri , lcd tv leri , led tvleri konu alan bir blog yaparsan yazıların google da indexlendiği anda bir dünya kişi gelip televizyonlarında oluşan sorunlar hakkında yorumlar yapar. Elektronik hakkında bu durum hep böyledir. Sadece tek bir markaya ait dandik bir ekmek kızartma makinasına dahi site açsan o ürünü kullanan tüketiciler gelip o sitede yazılan makaleler hakkında yorum gönderiyorlar. Bu yazdıklarım tamamen tecrübeyle sabittir. Ayrıca bu tip tüketim mallarının adsense gelirleride gayet tatmin edici oluyor. Bir başka site ile ilgilenebilecek vaktim olsaydı bu domaini ben satın alabilirdim.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Plazmatv domainini projelendirmen konusunda ısrarlıyım. Bu tip konularda çok fazla arama olur siteye gelen kişilerde çoğunlukla sorunu olan kişiler olur. Bu domainde sadece plazmatvleri değil , tüplü tv leri , lcd tv leri , led tvleri konu alan bir blog yaparsan yazıların google da indexlendiği anda bir dünya kişi gelip televizyonlarında oluşan sorunlar hakkında yorumlar yapar. Elektronik hakkında bu durum hep böyledir. Sadece tek bir markaya ait dandik bir ekmek kızartma makinasına dahi site açsan o ürünü kullanan tüketiciler gelip o sitede yazılan makaleler hakkında yorum gönderiyorlar. Bu yazdıklarım tamamen tecrübeyle sabittir. Ayrıca bu tip tüketim mallarının adsense gelirleride gayet tatmin edici oluyor. Bir başka site ile ilgilenebilecek vaktim olsaydı bu domaini ben satın alabilirdim.

Adsense hesabım yok desen inanırmısın ? Bu işlere başladığımda acemi şansına acıp satmıştım.Sonra alabilmek nasip olmadı.Plazmatv projesini bi düşüneyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5