İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Takip Ettiğim Blogların Listesi

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bugün ne yazsam diye düşünürken aklıma neden takip ettim blogların listesini yazmayayım ki? diye düşünedurdum ve bugünkü yazıma da böylece karar vermiş oldum.Takip ettiğim blogları genelde eğlence olsun diye takip ediyorum ve teknolojiden haberdar olmak için takip ediyorum.Teknik bir sorunum olduğu zaman zaten webmaster platformlarında tartışıyorum.Blogların takip edinirliği tavan yapan bir ülkede yaşıyoruz.Ama siz yine de beni takip etmeyi bırakmayın

Takip ettim blogların listesi uzun olmasa da gerçekten de takip edilmeyi hak eden ve içeriği doyurucu olan bloglar olduğuna inandığım için sizlerle paylaşmak istedim. Listeyi sözü uzatmadan hemen veriyorum,umarım sizler için de yararlı olur.

Nurçin Blog:12 yaşlarında bu işe el atan Nurçin gerçekten çok güzel yazılara imza atıyor.Bu kadar küçük yaşta imza attığı büyük işler her ne kadar büyükleri tarafından eleştirilse de,video şeklinde verdiği cevap gerçekten cuk diye oturmuştu.Verdiği webmaster dersleri ve hayattan kesit yazılarıyla takipçilerin büyük beğenisini topladı.Nurçin blog gerçekten takip edilesi bir blog olduğunu kanıtlamış durumda.

Nurçin Blog

Depresan Blog:Siteye ilk girdiğimde attığı yazı başlıkları çok dikkatimi çekmişti.Hit getiren yazılar yazmak yerine o an içinden gelenleri yazarak tam bir blogçu olduğunu kanıtlıyor.Bazen blogunda yazı yazmak istemediği yazman bloguna yazmıyorum ulan! diyebilen bir kişidir.Samimi yazılar yadığı için takibime devam ediyorum.

Depresan Blog

Webeyn Blog(Web’in Beyni):Güncel teknolojiyi sık sık takip eden bir blog olarak dikkatleri üzerine çeken Webeyn blog,Web’in beyni olduğunu kanıtlıyor ve okurlarına en güncel bilgileri sunuyor.Webeyn’i takip etmeye devam.

Webeyn Blog

Semiyun Blog (Sosyal Medya):Sosyal medyanın nabzını yoklayan Semiyun,yazar kadrosuyla gerçekten sosyal medyanın hakkını veriyor.Yaptığı ödüllü çekilişleri ve sosyal medya dışında yazdığı yazılarla da adından sıkça söz ettiriyor.

Semiyun Blog

SosyalMedya Blog(Sosyal Medya ):Her ne kadar Semiyun’u sıklıkla takiğ etsem de sosyal medya için bir alternatif de belirlemişimdir.Alternatif her zaman iyidir.Sosyalmedya blog ile de daha farklı şeylere yelken açıyorum.Semiyun ile bence tek ortak yanları sosyal medya blogu olmuş olmaları diye düşünüyorum.

SosyalMedya Blog

Geyik Blog:Blog hakkında bir şey yazmadan önce blog sahibi Ersin reyize selamlarımı yolluyorum.Anarşi’nin temasını alarak bence çok iyi etti ve bence geyik bloga Anarşi’den başka tema gitmez diye düşünüyorum.Gerçek anlamda geyik arıyorsanız bu blog tam size göre diyorum.Yazdığı yazılar (özellikle mikro blog kısmında) beni bir hayli güldürmüştü.Bazı yazıları da güldürürken düşündürürken,bazı yazıları da çok farklı şeylere ışık tutarak farklı bir blog olmasını sağlıyor.Yazdıkları yazıların hep pozitif olduğunu farkettim,zaten bu siteye negatif şeyler yazmak yakışmaz.Sitedeki konuk yazarların yazdıkları gayet başarılı yazılar olduğu kanaatindeyim.En çok beğendiğim yazıları hiç kuşkusuz hayattan kesitler veren yazıları olmuştur.

Geyik Blog

Yazdığım blogların sayısı az gibi görünüyor olabilir.Aslında daha çoook blog takip ediyorum. Bu yazdıklarım bloglar sürekli takip ettiğim bloglar olduğu için bu blogları yazmayı tercih ettim.Sizlere tanıttığım bloglar gerçekten başarılı bloglardır,beni ve takip ettiğim blogları takip etmeyi unutmayın derim.Şiddetle tavsiye edilir.Hepinize iyi bloglamalar…

Yazının Orjinal Linki:http://susma.in/takip-ettigim-bloglarin-listesi/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5