Hizmet Takipkas Youtube Abone Kasma Ve İzlenme kasma Platformu Ücretsiz

Mercanberkem

Onaylı Üye
Katılım
26 Kas 2018
Mesajlar
4
Yaş
22
Youtube Abone Kasma kelimesi son zamanlarda ciddi artış gösterdiğinden dolayı açılmış olan takipkas.com sitesine üye olarak sizde videolarınızı beğendirebilir ve ön plana çıkma şansınızı neredeyse 20 kat arttırabilirsiniz. Bunları Youtube'un kendi sağlamış olduğu Youtube Api Data V3 ile tamamen organik bir şekilde kanalınıza zararı olmadan yapabilirsiniz.
Hemen Kolay Üyelik Oluşturabilirsin.20.000 Üyeye yaklaşmış olan takipkas kendi alanında en çok aktiflik sayısına sahip tek sitedir. Yakında tüm dünyaya hizmet vereceğimiz bu platformda hangi ülkeden trafik gelmesini istediğinizi de seçebileceksiniz. Youtube beğeni'nin ne kadar önemli olduğunu bilmeyen yoktur. Takipkas ile Beğeni sayınızı, Abone sayınızı, İzlenme Sayınızı, İzlenme sürenizi organik bir şekilde yükseltebilirsiniz. 1000 Abone 4000 Saati kanalınıza bir zararı olmadan gerçek kitle ile organik bir şekilde tamamlayıp Youtube para kazanma'nızı açabilirsiniz.
  • Takipkas, Youtube'da rekabetin büyümesi ile kanalınızı ön plana çıkarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir hizmettir. Beğeni sayısının gerçekten önemli bir yere sahip olduğunu bilmeniz gerekir.Takipkas Puan sistemi ile çalışır ve sitemiz üzerinden izlenen videolardan Puan toparlayarak ve bu toparlanan Puanları kendi videonuzu gerçek ve farklı insanlardan izlenme, beğeni abone,yorum olarak kullanabilir ya da Puanları bakiyeye dönüştürerek para kazanabilirsiniz. Video izleyip puan toplayacak vaktim yok diyorsanız ise çok uygun puan paketlerimizden satın alabilirsiniz. Hesap şifrenizi ve özel bilgilerinizi asla talep etmiyoruz. Youtube'un kendi sağlamış olduğu Youtube Api Data V3 ile tamamen normal yollardan kanalınızın organik bir şekilde büyümesine ve para kazanmanızı açmanıza olanak sağlar.


Takipkas.com Abone Kasma Ve İzlenme Kasma adını kirletmeden 4 aydır gün geçmeden büyüyor.Kolay üye olarak 5 dakika denemeniz bu sistemi kullanmanız için yeterli olacaktır. Abone Kas
Hemen Üye Ol


Alıntı
Puan toplayın ve topladığınız puanlar ile içeriklerinizi basit bir şekilde ekleyin. Bütün bunlar hile değildir ve organik, gerçek insanlardan oluşan topluluktur.
Site: Youtube İzlenme Kasma, Youtube Abone Arttırma, Abone Kas, İzlenme kas

Hemen Üye Ol
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst