İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Talebux 4 USD ye ödeme

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

güzel bir gelişme bu sitede de tasks başladı . günde 1 dolara kadar kazanç var

djenjur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Önceden bende bu tür ptc sitelerini kullanıyordum.Şimdi kullanmıyorum. Nedeni ise bir ödeme aldıktan sonra ikinci ödemeyi yapmaması. Hem güvenilirliği çok az. Sadece bu site için söylemiyorum. Hem birinci ödemeyi aldıktan sonra günlük reklam sayısını düşüyor.
Para kazanmak istiyorsanız. Buyrun siteler >> Easyhits4u,Clixsense,Twickerz,Jobego,Neobux ve Clickfair Bu siteler %100 ödeme yapıyorlar.

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikinci ödemeyi yapıyorlar sadece ödeme tutarı 1 dolar daha artıyor . bu da fena değil

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme tutarı arttırılacakmış . net bilgi alır almaz paylaşırım

Ödeme alt limiti 4$ oldu. Kazandırmaya devam ediyor. İyi kötü tüm gelişmeleri paylaşmaya devam ediyorum . bizde yalan yok.. her zaman her konuda haberleri iletmeye devam ediyorum

megajardel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

7 tane ref kiraladım toplam 8 ref var hepsi de siteye giriyor yani siteye ilgi var.. işler iyi gidiyor bu sitede de

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5