İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tam 7 ADET (1 TANE PR6 - 4 ADET PR5 - 2 ADET PR4) Sitenin Hepsinde Tanıtım Yazısı 50TL(Son 3 Kişi)

Jax78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizlere şimdi yüksek prli domain nedir ne işe yarar bunu anlatmayacağım. Zaten gerçekten niyeti almak isteyen arkadaşımız bunları çoktan bilir.

Özetle yüksek prli domain daha önce birçok başka siteden link almış, tanıtımı yapılmış ve google arama motoru gözünde gerçekten iyi yerlere gelebilmiş domaindir ve bu pr ye sahip domainlerden alınan linklerde kendi sitenizi yüksek yerlere getirmede büyük yardımcınız olacaktır.

İsterseniz kendi web sitenizi yüksek sıralara yükseltmek için bu domainleri paravan blog haline getirip link verebilirsiniz. (Bunları yüksek fiyatlara yapıyorlar görmüşsünüzdür.)

İsterseniz herkesin yaptığı gibi başka insanların tanıtım yazılarını veya linklerini bu pr li sitelere ekleyip gelir elde edebilirsiniz.

animal-pain-control.com » PR6 == 70 TL

globalboxingmmateam.com » PR5 == 60 TL

hdmtk10.info » PR5 == 60 TL

internet-notruf.com » PR4 == 50 TL

llttf4pain.com » PR4 == 50 TL

oemdynamics.org » PR5 == 60 TL

pugetsoundfoodnetwork.org » PR5 == 60 TL

Eğer biraz inceleme yaptıysanız sadece 1 tanıtım yazısının veya 1 link çıkışının yüksek prli sitelerden istenilen fiyatı aylık olarak 30 40 tl olarak değişiyor. Burdan bağlantıyı siz kurarak mantıklı hareket edebilirsiniz.

TOPLU ALIM OLURSA 7 ADET (1 ADET PR6 - 2 ADET PR 4 - 4 ADET PR 5) DOMAİN FİYATI 350 TL.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5