TAM OTOMATİK TWİTTER HESAP KASICI

sosyalmedyaniz

0
İyinet Üyesi
Katılım
2 Ocak 2015
Mesajlar
62
Reaction score
0
Konum
Karabük
TAM OTOMATİK TWİTTER HESAP KASICI [SUPER YAZILIM]

Merhaba Arkadaşlar;

Bahsettiğim, tam otomatik twitter hesap kasıcı (Auto Twitter System) özellikleri şunlardır:

Otomatik Takip

Belirlediğiniz profillerin takipçilerini veya takip ettiklerini otomatik takip eder. İsterseniz tek kişiden takip çeker. İsterseniz birçok hesaptan takip çeker.

Örneğin; 10 farklı hesap belirledim. Her hesaptan 200'er kişi takip edicek şekilde ayarladım. Artık hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan otomatik olarak her gün belirlediğiniz 10 hesabın 200'er takipçisini takip eder. Siz uyurken de işlem yapılır. Herhangi bir yere girmeniz gerekmez. Siz 1 aylık tatile çıksanız da hesabınız 30.000 kişiyi takip etmiş olur.Manuel Takip

Bu işlev sayesinde anlık olarak istediğiniz profillerin takipçilerini veya takip ettiklerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.Otomatik Anasayfa Favlayıcı


Bu işlevi kullanarak otomatik olarak anasayfanızdaki tweetleri favlayabilirsiniz.

Örneğin; 10 dakikada bir 5 tweet favlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Twitteriniz,bilgisayarınız açık olsun olmasın bu işlev siz uyurken de devam eder. Bu işlev etkileşiminizi artıracaktır.


Otomatik Tweet Atıcı

Bu işlev hesabınızdan otomatik olarak tweet atılmasını sağlar. Atılıcak tweetleri belirlediğiniz profilerden çeker.

Örneğin; Tweetleri çekicek ve güzel tweetler atan 3 profil belirlersiniz. Belirlediğiniz profillerin attığı tweetlerin aynısını sizin hesaptan da atar. Bu işlev sayesinde siz hesabınıza hiç girmeseniz bile sürekli aktiflik kazandıracaktır.Unfollow

Bu işlevi kullanarak hesabınızdaki sizi takip etmeyenleri veya tüm takip ettiklerinizi hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Şİmdi gelelim süreklibahsettiğim hızlı bir şekilde olayına. Ne kadar hızlı peki? Bu önemli bir konu. Ama legalpara ediyorum bundan daha hızlısı yok.

TAKİP ETME VEYA UNFOLLOW YAPMA HIZI: 1.000 KİŞİYİ 10 SANİYEDE TAKİP ETMEKTEDİR. YİNE AYNI HIZDA UNFOLLOW YAPMAKTADIR!


YAZILIMDAN GÖRÜNTÜLER: http://imgur.com/a/BkETX


DENEMEK İSTEYENLERE DEMO VERİLMEKTEDİR.

ÜCRETİ KISA SÜRELİĞİNE YALNIZCA 50 TL!!

SKYPE: mtalhapolat
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst