İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Tam Tamına 285 Bilgisayar E-Book *Sadece 25 Kişiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aekayhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Değerli Arkadaşlar;

Öncelikle bu arşivi kolay kolay bulamıyacağınızı belirtmek isterim. Çok uygun bir fiyata satıyorum ve 25 kişiye satış yapılacaktır. Bilgisayar dergi fiyatları malum her hafta 1 konuya ağırlık verip yayınlıyorlar. Ama biz burda tam tamına 285 E-book satışı gerçekleştiriyoruz.

İndirmek için : http://rs3.rapidshare.com/files/102712801/280_Adet_Bilgisayar_Kitabi_Turkce.rar

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Kitapların satış hakkına sahip misiniz? Onları internette ki w*rez sitelerden toplamanız, ne derece satış yapma hakkı verir, tartışılır.

T

trgy

Misafir
Ücretsiz dağıtılan dersleri arşivlediyseniz, emeğiniz için satabilirsiniz belki ama arkadaşın dediği gibiyse konuyu kilitleyeceğim. Herhangi bir moderatör arkadaşımıza konu hakkında bilgi verip indirme adresini verin kontrol etsinler.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Gökhan'ın verdiğini indirdim fakat şifreli çıktı mesajı düzenledim 15 dakika sonra o linkide indireceğim :)
-

Premium buldum onuda indiriyorum.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bedava sunulan şeyi parayla satıyosun ya aferin sana.Verdiğim linkle aynı çıktı arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5