İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tamamen Facebook Üzerinden Çalışan Öğrenci Sitesi

xyeze.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: ( http://www.xyeze.com )
Sitenin aylık getirisi : yeni yazıldı.
Sitenin aktif olduğu süre: bu haliyle 2 ay.
Domain başlangıç tarihi : 15-Temmuz-2010
Domain bitiş süresi : 15-Temmuz-2012
Site için istenen fiyat : 3000 tl
Kategori, sitenin içeriği nedir: Ödev-Tez,Haber,Spor,Bilgi Yarışması,YGS LYS Soru Bankası,Video,Galeri,Maç Takip,Sözlük
Sitenin hit bilgisi : Aylık 6000 Kişi ... Not : domaini siteyi yazmak için almıştım domain sadece 7 haftadır aktiftir.
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1.5 ; pagerank : 2
Hosting dahil midir değil midir: Dahil
Banlı olduğu yerler var mıdır: Yok
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Herşeyiyle kodları ve yönetim paneliyle
Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: Yok
Satışın yapıldığı diğer siteler: webmastersitesi
Özel notlar : Tüm bölümlerin yönetim paneli vardır.Haberler isterseniz otomatik isterseniz manuel eklenmektedir.
Satma sebebi: Oyun yazılımı alanına yöneleceğim.

Site Bölümlerinin Kısa Tanıtımı :
----------------------------------

Site PHP+CSS+AJAX tekniğiyle kodlanmıştır. Kodlar son derece temiz ve okunaklıdır. Tüm bölümlerin yönetim paneli vardır. Site de bulunan bölümler kısaca şunlardır;

Haber-Spor: 8 kategoride isterseniz otomatik, isterseniz manuel haber çekimi vardır.

Bilgi Yarışması: Toplam 9300 sorudan oluşmaktadır. Facebook üyeliğinizle girip test edebilirsiniz. (Hem kültürünüzde artar

Bıdı Bıdı: Ekşi sözlük tarzında, fakat ajax tekniği ile yazılmış script.

Maç Takip: Maç koliğin ajax tarzı yazılmışı dünya üzerindeki tüm maçların sonuçlarını otomatik çeker ve gol anında sesli ve görüntülü uyarı vardır.

Galeri: Sekiz kategoride panelden galeri ekleme imkanı

Video: Tamamen Youtube Api kullanarak yazılmıştır. Toplamda 14 milyon videoya erişim imkanı bulunmaktadır.

YGS-LYS: Bu kategorilerde tüm derslere ait 14.460 adet soru ve cevapları bulunmaktadır. Alanında tektir.

Cümle Bankası: Türkçe ve ingilizce cümle bankası, ayrıca bölüm içinde 400 bin kelimelik sözlük bulunmaktadır ve ajax tekniği ile kodlandı.

Not: Tüm bölümler ziyaretçilerin bunalmaması için facebook üyelikleri ile giriş yapacak şekilde kodlandı. Böylelikle sisteme her giren kişinin duvarına istediğin şeyi yazma hakkına sahip oluyoruz.

Not 2: Tüm sitede 7 farklı tema seçeneği vardır. Sol üst köşedeki logonun hemen altındaki renk butonlarına tıklayarak test edebilirsiniz.

İletişim email : [email protected]

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
günlük hiti 1 k olmayan siteye nasıl 3 bin tl verelim anlamıyorum piyasa o kadar yüksekse gel ben sana 30 k site satayım 15 bin tl ye aylık geliri 2 bin tl sadece adsense neden bu kadar yüksek fiyat yazıp kendinizi yoruyorsunuz ki kimse almayacaktır. hayırlı satışlar.

SanalBeyin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günlük hiti 1 k olmayan siteye nasıl 3 bin tl verelim anlamıyorum piyasa o kadar yüksekse gel ben sana 30 k site satayım 15 bin tl ye aylık geliri 2 bin tl sadece adsense neden bu kadar yüksek fiyat yazıp kendinizi yoruyorsunuz ki kimse almayacaktır. hayırlı satışlar.

katılyıorum

xyeze.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajımda da belirtmiştim ben 2 haftalık açılmış domaini değil sitedeki kodları satıyorum diye.yani belirlediğim ücret scripts için bir nevi aslında.zaten aklı selim bir insan 3 haftadır açılmış ve henüz günlük 200 kişinin girdiği bir site için o parayı istemez.sitede toplam 15 bölüm var tek başına bir bilgi yarışmasını burda 300 tl ye satanları gördüm ben veya bir sözlük yapısı örneğin ajax la yazılmış 500 tl isteyen gördüm.umarım anlatabilmişimdir derdimi site değil scripts di benim fiyatı belirlememdeki ana etken.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
çok iyi anlıyorum seni keşke script satış bölümüne açsaydın emeğim var diyorsan o kısım daha çok yararlı olacaktır. hayırlı satışlar kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5