İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanışma bölümü olsun

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba daha önce istendimi veya istegim yersizmi sizlerin taktirine kalmış
Kendimden örnek alarak istekde bulunuyorum yeni üye olunurken bir çok insan kimseyi tanımıyor ben ilk günlerde çok zorluk çektim şimdilerdeyse yeni arkadaşları üye ediyorum invite ettiklerimiz mesela diyorumki yeni üyeler geldiklerinde merhaba veya biz hoş geldin diyebilirmiyiz bir birbirimizi iyi tanımak adına bu konu sosyal güncel geyik bölümün altina ek olarak Tanisma olarabilir diliyen tanışır selam verir dilemiyen vermez yönetimden böyle bir istegi rica ediyorum

mclayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bencede iyi olur webmaster arkadaşlar birbirini tanırlar. arkadaşı kutluyorum gerçektende iyi bi öneri. bencede dikkate alınırsa iyi olur..

douGLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet iyi fikir...hatta bunu uyguladıktan sonra bu tanışmanın reale taşınmasının çok faydalı olacağını düşünüyorum...

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Malesef ki bununda pek işlevsel olacağını düşünmüyorum. Sadece göstermelik bir bölüm olur. Sen bende aranıza katıldım diyecen. Bende hoşgeldin diyecem. Webmasterlarin birbirini tanıması adına bir yarar sağlayacagını zannetmiyorum.
Eğer ilk başlarda zorluk çekiyorsanız. Size tavsiyem. Hemen her konuya yazı yazacam hiç bir konudan eksik kalmıcam onada cevap verecem bunada cevap verecem tarzında olaylara yaklaşmaktansa... Arama yapınız İnsanların hangi konularda neler yazdığını okuyunuz hem bilginiz artar hem insanlar hakkında da fikir sahibi olursunuz.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden işlemsel olmasın mesela geyikde stres atabilmek için güzel olmuş tanışmada selamlaşmak istiyenler için iyidir ve kapalı nickler var bunlar biri benim öyle bir bölüm olmuş olsaydı ismim bu desem benim bayan oldugumu anlardı sen bayanmıydın ya diyenler ben gibi vardır kesin tabiki bir görüş acısıdır istek be talep olayıdır bana göre hoş olur

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Madem böyle bir potansiyel var şu domaini alın :)

kizlarlatanis.com (webmaster sitesinde de bunlar konuşulur herhalde)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Post kasmak isteyenlerin hoşgeldin adı altında yapacakları eylem olur.Gereksiz...
Yeni gelince ne zorluğu var anlamış değilim...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İstenilen bölüme yazılan mesajların sayısının profile işlenmemesi gibi seçenek de vardı sanırım vB'de.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bence sırf gösteriş olur başkada bişey olmaz.
Özel mesajdan biri bize merhaba ben geldim dese "BANANE!" falan tavırlarına gireriz.
Ama foruma herkese açık alanda merhaba ben geldim dese "Hoşgeldin aramıza arkadaşım, şeref duyduk" tarzında kibarlıktan kırılırız :D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu başlık altında tanışın işte. Kategori israfına ne gerek var.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En son istediğim şey bir webmaster forumundan kız düşürmek. Tüyler ürpertici :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Meraba ben dolandırıcı mathiaxbar , birazdan konu açıp ordan milletin parasını alıp kacacam:D

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eee erkek millet nasıl anlar olayı hemen bayan tanışma olayına çeker sizler normal bir erkek erkekle tanışmazmı yeni gelen üyeye siz invite etmiş iseniz ilk alışması için hoş geldin oda selam veren verir selami vermiyen vermez yoksa webmaster forumda ne kızı ne tanışması olay nasıl farklı olabiliyormuş bunuda anlamış oldum

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Eee erkek millet nasıl anlar olayı hemen bayan tanışma olayına çeker sizler normal bir erkek erkekle tanışmazmı yeni gelen üyeye siz invite etmiş iseniz ilk alışması için hoş geldin oda selam veren verir selami vermiyen vermez yoksa webmaster forumda ne kızı ne tanışması olay nasıl farklı olabiliyormuş bunuda anlamış oldum

naber tanışalımmı:p...... şaka bi yana tanışma bölümü iyi fikir ama insanlar kendilerini tanıttıkları gibi olmıyacaktır bu forumdada genelde insanlar birbirlerini zmanla tanıyor zaten

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi