İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanıtım Engeli :/

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Sadece bu forumun artık gerçekten tuaflaştığını belirtecek bir cümle...

Yazan Moderatör Arkadaş ( günahı yok kuralı uyguluyor )

: Site tanıtım bölümüne webmaster siteleri veya blogları hakkında konu açmak yasak.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bu kural uzun zamandır iyinet forumlarında mevcut.
Herhangi bir webmaster forumunu burada tanıtamazsınız.
Bu nedenle forumlarımızı bırakmanız sizin kendi tercihinizdir.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Blog kısıtlamamız yok.Eğer bir webmaster içerikli blog mesajınız bu forumda yasaklandıysa hata yapılmıştır.
Ama webmaster forum tanıtımı yasak malesef.
Bu kuralın koyulma nedeni sürekli olarak webmaster forum tanıtımı yaparak spam yapan üyelerdir.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
CalViN Bu forumun uzun zamandır üyesiyim. Bir başka wm forumunun tanıtımını istesende yapmam, yakışmaz. O kadar emeğim var buraya. Ben sadece www.serdarca.net wordpress ve smo üzerine kurulu kişisel web bloğumun tanıtımını yapmak istedim ve bana yasakdiye cevap geldi ister istemez şaşırdım. Mevzu bu anlayacağın.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben de eski bir üye olduğunuzu biliyorum.Bu nedenle size yardımcı olmaya çalışıyorum(gerçi her üye bizim için değerlidir.)

Bu yasağın hangi mesajınızda kim tarafından yapıldığını söylerseniz yardımcı olacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5