İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Tanıtım yazıları alınacaktır

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Her türlü blog, forum ve herhangi bir sayfadan tanıtım yazıları alınacaktır, tanıtım yazılarının alımı sırasındaki faktörler aşağıdaki gibidir;
  • Sitenin pagerank değeri
  • Dmoz kaydı varmı?
  • Yazı ne kadar süre ana sayfada kalacak?
  • Yazı kalıcı olacakmı? Örneğin 1 hafta sonra alt sayfalara gerileyip belirli bir süre sonra silinecekmi?
  • İstenilen fiyat
  • Sitenin tanıtımı için kendi sayfanıza kendiniz yazabilirmisiniz? Örneğin ben size siteme ait 2 anchoru vereceğim sizde o anchorlar ile birlikte kendi düşüncenizin olduğu bir kaç satır yazabilirmisiniz?

İstediğim özellikler
  • Yazının kalıcı olması tercih sebebidir
  • Blog, forum yada herhangi bir cms beni ilgilendirmiyor "nofollow" ve ileride google bot'un indeksleyemeyeceği hiçbir link almak istemiyorum
  • Sitenin barındırıldığı yer, pagerank değeri, içerik kalitesi gibi durumları ben kendim inceleyip ona göre dönüş yapacağım bu yüzden link satışı için açılan domainler, içeriği sadece kopyadan oluşan siteler, rss beslemeleri ile veri çekip başkalarının emeklerini çalan siteler, absürt, marez içerik barındıran siteleri kabul etmeyeceğim.
  • Sitelerin mümkün olduğunca kendi halinde, hiti yada pagerank değeri düşük olsa bile özgün olması benim için öncelik taşır.

Sitelerinin bilgilerini ve fiyatları gönderen arkadaşlar ile anlaşmaya gidildiği takdirde ödeme şekilleri aşağıdaki gibidir.
  • Eft ile herhangi bir hesaba ödeme yapabilirim
  • Garanti bankası Cep bank ile cep telefonunuza ödemeyi gönderebilirim.
  • Ptt ile ödeme gönderebilirim

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Henüz kimsenin özel mesajlarına dönüş yapmadım, yeterli sayıda başvuru almadım arkadaşlar. Başvuruları toplu şekilde değerlendireceğim, tanıtım yazısı alabilecek sitesi olanlardan hala yanıt bekliyorum.

webbilgisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel mesaj yolu ile 3 adet site ve fiyat ile ilgili detaylar yollanmıştır.

İyi günler...
:)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sayı henüz 10 olmadı arkadaşlar, sabredin biraz bende hergün buraya giremiyorum. Yazıları toplu halde alıp ilgili kişilere yazacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5