İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanıtım Yazılarınızı Yayınlıyoruz.

bildirgec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedava tanıtım yazısı yayınlamaya başladıktan sonra bu alanda benden sonra bir çok sitenin açılmış olmasını görmek beni gerçekten sevindiren bir durum oldu.

Sitesinin tanıtımını yayınladıktan sonra yararını gören bir çok kişiden teşekkür p.mleri aldım.

Dileyen arkadaşlar şimdi de bloguma bedava olarak sitelerinin tanıtımlarını yollayabilirler. Ancak yollanan tanıtım yazısının minimum 40 kelime ve en çok 3 link bulundurması gerekmektedir. Böylece hem size verdiğimiz linkin kalitesi olur hemde sitemiz çöp site durumuna düşmez.

Tanıtımınızı Ekleyeceğiniz site: Siteni Bedava Tanıt

Sitemizin çöp haline gelmemesi için ancak üye olduktan sonra sitenizin tanıtımını ekleyebilirsiniz.

bildirgec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir tanıtım haricindekiler onaylanmıştır. Onaylanmayan tanıtımda hiç link yok ve 10 kelimeden ibaretti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi