İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanıtım Yazınızı Yayınlayalım - Sirinle.COM

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
90fgf.png

Merhaba Arkadaşlar Sirinle.COM'a Tanıtım Yazınızı Yayınlayabilirsiniz

Ücret Olarak Sadece 1 TL - Eğer Blogunuza Değer Veriyorsanız 1 TL Sizin için Sorun Olacagını Sanmiyorum

Ödeme Tanıtım Yazınız Yayınlandıktan Sonra Yapılacak. Ama Ödeme 15 Dk İçerisinde Yapılmaz ise Tanıtım Yazınız Silinecek

Açılan Konularınızın Ödemesini Yaptıysanız Kesinlikle Silinme İhtimali Yoktur.

Google Chrome Eklentimiz Mevcuttur Yayınlanan Yazılar Otomatik Olarak Orada Görüntülenmektedir. Sizde Uygulamamızı Kullanın

Durum Beğendirme Sayfamızda Blogumuzda Otomatik Son Konular Gürüntülenmektedir. Uygulamamıza Göz Atmak İçin Tıklayın

Tanıtım Yazınızı ve Görüntülemek İstediğiniz 600 X 250 Boyutlarında Resimi Özel Mesaj Gönderin

Ödeme Paypal Üzerinden Yapılacaktır.

Tanıtım Yazısı : 3 TL
600 Beğenili Komedi Sayfamızda Paylaşmak : 1 TL ( Hakkında Konuşanlar Diğerlerinden Daha iyidir )
6K Beğenili Söz Sayfamızda Paylaşmak 2 TL
Site Linkinizi 1K + 500 Aboneli FB Profilinde Paylaşma : 2 TL
Site Linkinizi 5K Arkadaşlı + 1.5k Aboneli FB Profilinde Paylaşmak : 4 TL
Site Linkinizi 496 K Facebook Grubunda Paylaşmak : 1 TL Sürekli Paylaşım Oldugu İçin En Üste Kalma ihtimali Azdır

Not : Profiller Tamamen Organiktir

Gerekli Linkler Özel Mesaj İle Gönderilecektir Size

Paypal Hesabım: [email protected]

Messenger Adresim: [email protected]

İstatistik Bilgileri

İstatistik Bilgilerini Değişkenlik Göstermektedir. Her Sitemizin Kendine Özgü Kullanıcıları Vardır Facebook Uygulamamıza Günlük 150 - Web Sitemize Günlük 100 Kişi Giriş Yapmaktadır.
Tabi Bu Minimum Değerler

Alexa Bilgilerimiz

90gdp.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5