İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satım Tanıtım Yazısı +200 Kelime -> 10 TL

EmreT

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
48
  • Tanıtım yazısı 200- 600 kelime bandında profesyonel şekilde yazılmaktadır.
  • Tanıtım yazısına 1 adet resim no-copyright olarak bulunarak eklenmektedir.
  • İllegal her türlü site ve qumar / yasakpara sitelerine prensip olarak kesinlikle tanıtım yazısı yazmamaktayım.
  • Vardiyalı sistemde çalıştığım için, lütfen sipariş vermeden önce ne zaman teslim alabileceğinizi sorunuz. ( Vardiya sistemi : 12 saat gündüz 24 saat izin 12 saat gece 48 saat izin - 4 gün içerisinde 24 saat çalışıyorum. )
  • Resim + Anatar Kelime + E-posta olmak üzere makale üzerinden 3 farklı link çıkışı yapılmaktadır.
Örnek tanıtım yazısı için yandaki linki ziyaret edebilirsiniz -> örnek tanıtım yazısı

tanıtım yazısına girmeye üşenen arkadaşlar için ekran görüntüsü
1116272258.png

Tanıtım Yazısı Hakkında Bahsetmek İstediklerim
Aynı tanıtım yazısını üçten fazla sitede paylaşmanızı önermiyorum. İmkanınız var ise her yapacağınız tanıtım için ayrı tanıtım yazısı yazdırmanızı öneriyoruz, peki neden?
Türkiye sınırlarındaki site sahipleri olarak, sitemizdeki her makaleyi özgün olabilmek adına dikkatle hazırlar veya makale yazarlarına hazırlatırız. Bunu yapma sebebimiz ( en sade biçimde söylemek gerekirse ) google veya diğer arama motorları tarafından sitenin sevilmesini sağlamaktır. Aynı tanıtım yazısını farklı sitelerde defalarca paylaştığımızda; ilk paylaştığımız makale özgün, diğer makaleler ise arama motorları gözünde taklit olacaktır.
Lütfen referans teklif etmeyiniz. Aylık site masraflarıma katkı sağlamak için bu işi yapmaktayım. Her link için 1 adet ( ana dizin, kategori, alt kategori veya konu ) tanıtım yazısı yazmaktayım.

Minimum iş alım tutarı ; 10 TL
Ödeme Yöntemleri ; Papara - Enpara

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5