İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Tanıtım Yazısı Alımı

havakarasu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Trustrank değeri : En az 2 olmalı. Buradan kontrol edebilirsiniz.

Makaleler : En az 200 kelime olmalı ve sizin tarafınızdan yazılmalı. Yazılacak yazılarda [Havalimanı Adı] Havalimanı Rent a Car başlığı, web sitemizin logosu ve ilgili sayfaya link olmalı.

İlgileniyorsanız, PM ile web sitemizin adını, logoyu ve ilgili sayfa linkini isteyebilirsiniz.

Seçilecek Havalimanları : Sabiha Gökçen, Atatürk, Antalya, İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa, Dalaman, Bodrum Milas

Tanıtım yazısı alımı ücretsiz bloglar, video, w.arez, a.dult ve forum sitelerine kapalıdır.

Yazılacak yazıda hangi havalimanı seçildiyse o havalimanı ile ilgili sayfamızın linki verilecektir.

Şartlar:

Yazıdaki linkler nofollow olmamalıdır. Linklerle oynama yapanlara tüm forum sitelerinde -trader verilecektir.

Birden çok blog ile katılacakların dikkatine; her blogunuzdaki yazı özgün olmak zorundadır. Copy/paste ve aynı IP'deki yazılar onaylanmayacaktır.

Her havalimanı rent a car için tanıtım yazısı alımı 5 adet ile sınırlıdır. PM’den havalimanı ile ilgili uygunluk alındıktan sonra makale yazılmaya başlanmalıdır.
Makaleyi yazdıktan sonra yukarıdaki linkleri içeren blog yazısının URL'sini hesap numaranızla birlikte PM yoluyla bana iletebilirsiniz. Yazınız kontrol edildikten sonra ödemeniz en geç 24 saat içerisinde yapılacaktır.

Ücretler:
• 5 Milyon Alexa ve üstü 1 TL
• 3M ile 5M arası Alexa : 5 TL
• 1M ile 3M arası Alexa : 7 TL
• 500k ile 1M arası Alexa : 10 TL
• 500k ile 200k arası Alexa: 15 TL
• 200k ile 100k arası Alexa: 18 TL
• 100k ile 50k arası Alexa: 30 TL
• 50.000 Alexa ve altı: 50 TL

Ödeme seçenekleri; Tüm Bankalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5