İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İpucu Tanıtım yazısı ne işe yarar?

similarweb

0
Onaylı Üye
Reaction score
7
Webmasterlerin yıllardır organik backlink görüntüsünde satışını yaptığı tanıtım yazısı nedir, ne işe yarar ve faydalı mıdır? Tanıtım yazısı yabancı sitelerde de bizdeki gibi mi yayınlanıyor? Türkiye'de az çok backlink hizmetlerinin nasıl yapıldığını, hangi araçların kullanıldığını biliyoruz ancak yabancı ülkelerde Google ya da diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmek için hangi yollar deneniyor?

tanıtım-yazısı-örnekleri.png

Tanıtım yazısı örnekleri
Tanıtım yazısı örneklerine bakıldığında, domain ve sayfa otoritesi yüksek, hiti yüksek ve güncel olan sitelerden alınan derin makalelerin büyük etkisi olduğunu görmekteyiz. Tanıtım yazısı örnekleri için iyinet.com'un SEO makalelerini inceleyebilirsiniz. h etiketlerinin yerli yerinde olması tanıtım yazılarının amacına ulaşmasının önemli koşullarından biridir.

tanıtım-yazısı-nasıl-yazılır.png

Tanıtım yazısı nasıl yazılır?
Makale yazarlığı konusunda uzman arkadaşların yazılarını inceleyerek tanıtım yazısı nasıl yazılır sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Alacağınız tanıtım yazılarının (makaleler) spinlenmemiş (spin: otomatik olarak özgünleştirilmiş) olmasına dikkat etmelisiniz. Saatlerce SEO uyumlu tanıtım yazısı yazmak yerine spin araçlarını kullananların hızla arttığını görüyoruz.

tanıtım-yazısı-fiyatları.png

Tanıtım yazısı fiyatları ne kadar?
2019 yılında birçok web sitesinin tanıtım yazısı fiyatlarını güncellediğini görmekteyiz. fiyatların; sitenin yaşına, otoritesine, hitine ve daha bir çok şeye göre değişmesi normaldir. 25 TL'den başlayan tanıtım yazısı fiyatlarının 2500 TL'ye kadar çıktığını görebiliyoruz. Fiyatlarını merak ettiğiniz siteler varsa pm ile sorabilirsiniz. Tanıtım yazısı satmak isteyenlerin site reklam ve tanıtım çalışanları ile görüşmesi ve paket yazı satışları hakkında anlaşma yapması gerekir. Tanıtım yazısı paketleri olarak SEO ile ilgilenen firmaların paket fiyatlarında daha da uygun fiyat verdiğini biliyoruz. Siz de tek bir siteden yazı almak yerine tanıtım yazısı paketlerini inceleyerek siteniz için yararlı olacak paketleri seçebilirsiniz.

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
112
Güzel çalışma için teşekkürler.

ServetBey

0
Onaylı Üye
Reaction score
38
Birkaç yıla kalmaz tanıtım yazısı işi de kalmaz. Özgün, kaliteli makalesi olan siteler değerlenir. Şimdiden makale yazarlığı konusunda tedbir almak lazım. Özgün grafikler ve yeni sözcükler olabilir .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5