İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanıtım Yazısı Yaz, 5 TL Kazan! Daha Çok Yaz Daha Çok Kazan!

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Blogcular, webmaster'lar; en az 500 kelimelik, 3 bağlantılı tanıtım yazısı yazın, Paypal'den 5 TL'lik ödemenizi alın!

Şartlar,
Tanıtım yazısı mantıklı olmalı, tamamen sallama ve iş olsun diye yazılmamış olmalı
Çöp sayılacak sitelere ödeme yapılamayacağından yazı yazmadan önce sitenizi özel mesajla bildirerek onaylatın
Yazılarda üç kelimeye no-follow şartı aranmaksızın link vermek (kelimeler verilecektir)
Yazıları kalıcı olarak yayınlamak, kaldırmamak

Her bir domain'e bir ödeme yapılır, kabul ettiğim 10 domain'ininiz varsa 10 ödeme (50TL) alabilirsiniz. Her bir domain için site uzantılı e-posta adresinizden aşağıdaki formu e-postama göndermeniz gerekmektedir.

"Ben ....... sahibi olduğum ....... adresindeki internet sitesinde ..........'ni tanıtan bir yazı yazmayı ve sitem açık kaldığı müddetçe yayınlamayı kabul ediyorum. Yazıyı kaldırırsam aldığım ödemeyi iade edeceğim."

Ödeme, yazı yayınlandıktan sonra link kontrol edilecek ve öyle yapılacaktır. Peşin ödeme talep etmeyin.

Her ihtimale karşı böyle bir e-posta alacağım, deneyimli arkadaşlar bana anlayış göstererek bu noktaya takılmayacalardır eminim.

İlgilenen arkadaşlar sitelerinin adresleriyle birlikte bana özelden yazsınlar.

(İlk etapta 20 adet yazı alacağım.)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
neden paypal :(
ben sana 1k makale bilem yazabilirim, yeter ki kaynak araştırması yapabileceğim bişeyler olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5