İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tanıtımlarınız için Toplu Mail Gönderme Hizmeti

ekkazancyollari

0
İyinet Üyesi
Katılım
29 Ocak 2014
Mesajlar
46
Reaction score
0
Konum
Tuzla/İstanbul
Merhaba, internet ortamında gelirlerinizi artırmak ve tanıtımlarınızı yapmak adına diğer yöntemlerden daha etkili ve az masraflı toplu mail gönderme hizmetini deneyebilirsiniz. Müşterilerinizin mail adreslerine düzenli olarak gönderilen toplu mailler ile marka bilinirliğinizi perçinleştirerek mail reklamcılığına adım atabilirsiniz.

Günümüzde hızlı bir şekilde yaygınlığını gösteren internet reklamcılığı alanında mail pazarlama önemli bir yere sahip olmaktadır. Farklı müşteri grupları ve hedef kitleler için internetin vazgeçilmezleri arasında etkili bir araç olan toplu mail gönderme hizmetini, mailgonderimi.net firması; 1998 yılından buyana ülkemizde ve yutdışında bu iş için özel olarak oluşturulmuş serverlarda gerçekleştirmektedir. Kategorilere göre ayrılmış milyonlarca mail adresini kendi veritabanında barındırmaktadır.

mailgonderimi.net firması mail listelerini yeni kullanıcıların e-mail adreslerini alarak ve güncelliğini kaybetmiş mailleri silerek oluşturmaktadır. Ayrıca bir daha mail gönderimi istemeyen kullanıcıları da listelerden süzerek gelebilecekleri şikayetleri önlemektedir. Firmanın mail gönderme hizmetinden iki şekilde yararlanabilirsiniz. Mail gönderim paketi alarak paketin içinde yeralan maillere, firma tarafından istediğiniz şekilde tanıtımınız (reklamınız) yapılır. Diğer yöntem ise mail gönderme programınız varsa mail adres listesi satın alarak kendiniz bu işi yapabilirsiniz.

Mail gönderim paketlerinden örnek vermek gerkirse en düşük paket: 50000 mail adresine gönderim-> 250 TL, Milyonluk mail listeleride yer alıyor. 5 milyona kadar ulaşan mail listeleri de mevcut. Tabi fiyatlarda adete göre artıyor.

Mail adresleri listeleri ise 5 farklı kategoriye ayrılmış. Sektörel mailler, şehir mailleri, Türkiye geneli mailler gibi kategorilendirilmiş mail listeleri mevcuttur. Örnek olarak Türkiye geneli 1 milyon adet mail listesi 60 TL'dir. Mail adreslerinin güncellik oranı %85 ve %90 civarındadır.

Firmalar, satış ortakları, e-ticaret işi yapanlar ve genel olarak internet ortamında para kazanmak isteyenler için toplu mail gönderme hizmeti kullanılabilir. Bu hizmet hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Kaynak:http://www.ekkazancyollari.com/inde...nitimlarinizicintoplumailgondermehizmeti.html
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst