İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Tarot ve Rüya Yorumları konulu websitesi için link satın alınacaktır.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Kısa ve öz...

Arama motoru optimizasyonu konusunda danışmanlığını yaptığımız müşterimizin Tarot ve Rüya yorumu ile ilgili websitesi için sitelerinizde text link reklam vermek istiyoruz. Aylık ücret hakkında bilgi e-posta yoluyla verirseniz sevinirim.

oguz.aslan
@
beycon
com
tr

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
ne tür sitelerden link alacağınızı ve ne tür kriterlere dikkat ettiğinizi yazarsanız hem siz hemde link vereceklerin, alışverişte kolay olması açısından iyi olacaktır. Aksi takdirde konunuzu kapatmak zorunda kalacağım.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Bayanların daha çok gireceği yemek tarifleri, cilt bakımı, zayıflama ve benzeri kadınlara hitap eden siteler olabilir.

Tarot ve rüya yorumu içeren websiteleriniz varsa çok daha verimli olacaktır.

marez ve absürt içerik barındırmayan tüm siteler olabilir.

sitenin pagerank değeri bizim için önemli değil. Kendi analiz programımız ile sitenizde yayınlanacak text link fiyatı görülebiliyor o yüzden mantıklı fiyatlar ile teklif atarsanız sevinirim.

Konuya her an bakamıyoruz şirketteki işlerin yoğunluğu sebebiyle o yüzden webmaster arkadaşlardan e-posta yolu ile iletişim kurmalarını rica ediyorum.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
gokhanblog sitesi sahibine e-posta gönderildi. Banka bilgileri bekleniyor.

Link alımına devam ediyoruz. Fiyat bilginiz için http://analiz.r10.net adresinden yaklaşık fiyat alabilirsiniz.

Şu ana kadar 4 siteden link alınmıştır. 6 tane daha almayı planlıyoruz ve link alımı sona erdiğinde bu başlık altında duyurulacaktır.

T

trgy

Misafir
gokhanblog sitesi sahibine e-posta gönderildi. Banka bilgileri bekleniyor.

Link alımına devam ediyoruz. Fiyat bilginiz için http://analiz.r10.net adresinden yaklaşık fiyat alabilirsiniz.

Şu ana kadar 4 siteden link alınmıştır. 6 tane daha almayı planlıyoruz ve link alımı sona erdiğinde bu başlık altında duyurulacaktır.

Oradaki fiyata bakarak ben de link alabilirim. Bu yazdığımı r10'a da yazdım çok saçma bir sistem yapılmış. iyinet.com dan aylık 110 TL ye link satmama gerekli o zaman benim. r10.net ten 80 tl ye link satılması gerekli.

2003 üyesisiniz ve şirket falan diyorsunuz bu işlerden anlıyorsunuz ama verdiğiniz link sizin işinize geldiği için yaklaşık fiyat bakabilirsiniz diyorsunuz.

oradan yazılan fiyatların en az 3-4 kat artması gerekli ki piyasa yerini bulsun. Yeterince çöp haline geldi zaten piyasa bazıları yüzünden.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5