İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tarsus Tasarım Paramı Ödemiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

limpbizkids

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle Herkese Merhaba

son 1 buçuk haftadır tarsustasarım nickli kişiyle çeşitli sorunlar yaşamaktayım. bu kişiye paypal bozdurdum. iban numarasını doğru verdiğim halde yanlış girip beni mağdur bırakmıştır. Sonra Pişkin Pişkin Kardeş İbanı Yanlış Girmişsem Neden Beni Uyarmadım Gibisinden Laflar Söylemektedir. Arkadaşlar Ben Bu Kişiye İban Numarasını Defalarca Doğru Girdiniz mi gibisinden hatırlatmalarda mı bulunacağım. son olarak bu kişi Bu Haftaiçi Kastederek Paran Gelir Dedi En son perşembe yada cuma paran Kesin gelir dedi. bugün cuma ve param hala gelmedi. msnde her konuştuğumuzda paran gelecek diye oyalamaktadır. Sayın İyinet Yönetimi Size Soruyorum 41 Tl Para Yollayacak Bana Ben Bu Parayı Yanlış Yapması İçinmi Yolladım Acaba... Ayrıca Bu Kişinin Hatasından Dolayı 1 Buçuk Hafta Beklemek Zorundamıyım. Resmen Param İşletiliyor. Size Tarsus Tasarımın Yaptığı Hatanın Fotoğraflarıyla Veriyorum. Gereğinin Yapılmasını İstiyorum Saygılarımla

İlk Fotoğraf Benim Doğru Paypal Verdiğimin Msn Konuşmasıdır Diğer Fotoraf Karşı Tarsustasarımın yanlış iban girdiği dekontun fotoğrafıdır.

2up9xtg.jpg

ffbe4l.jpg

limpbizkids

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Hala Kişi Paramı Yollamamaktadır. Tamamen Mağdur Durumdayım.

tarsustasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar,

Arkadaşım sen lafdan sözden anlamıyorsun , sana ben msn dede her zaman soliyorum, o kadar konu açtın burada , sende hiçmi Aklak yok, ben sana demedimmi kardeş bankada para alıcam sana ole verecem, sen halen ne yapmaya çalışıyorsun .. ayıp sana Allah tan kork bunuda unutma o kadar lafından sonra, benden faiz almaya çalıştıkdan sonra ben sana o parayı bankadan alana kadar vermeyeceğim...

Şunu bil paran bende borcum var inkar etmiyorum ama sende konuda haksız olduğuniçin bekleyeceksin arkaaşım.. lütfen yeter!!! usandırma kimseyi..

tarsustasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adını soyadını al git davalık et ya.

Adım : hakkı can ersöz
Tel : 0532 271 35 78
Adres : Tarsus / Mersin
Ys No : 1170
Firma web : www.tarsustasarim.com

arkadaşlar hakketten ayıp size.. başka bişe demiyorum..
bu şahıs hakkında birde r10 da konu bulunmakta.

r10 daki hangi konu onu anlayamadım..

Ya arkadaş gene benim adımı TARSUS TASARIM olarak yazmış konu başlığına :) ya inan senle inat oldu artık, O parayı bekleyeceksin arkadaşım.. banka bana öder bende sana pişlinlik yapan ben değili sana ödiyecektim o zaman konu açıldığı zaman benden faiz istedin ortaı bulmaya çalışan arkadaş bile sana soledi, ayıp diye . ne oldu ise ondan oldu başka bir sebeb arama..

tarsustasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Haftada bir konu açılıyor sizde her konuda sana kızdım diyip erteliyorsunuz. Bi yol bulun şu işe artık, geri dönmedimi hatalı yolladığınız para geri?

yok hocam pazartesi verecekler sanırım dilekçe yazdım rusyadayım şuanda bir ton iş oldu, bankayı aradım kendi şubemi onlar yapıyormuş , müşteri hizmeleri vs en az 50 TL telefona gitti zaten yurtdışı arıyorum diye sonra benden imzalı dilekçe istediler yolladım bende , bir ton iş çıktı bana o yuzden sinirleniyorum arkadaşa. Tmm hata bende ama arkadaşdada var onu kabullenmiyor. Buradan faxs çekmek bir bela türkiye gibi değil ole internet cafeye gidim vs. yokki burada velasın hallettim. pazartesi odeme geçeceklermiş bana .. bende bu arkadaşa o zaman yollacayam. inana şuanda bu msj lara cevap vermek ile geçirdiğim zamanı eğer iş yapsam 5 katını kazanacam ama mecbur cevap veriyorum.

ha burada belki rusyada olduğuma inanmayan vardır : +79307144428 bu numara rus numaram..

Konuyu Okuyan Mod Arkadaşlar yada diğer arkadaşlar bilgi almak isterse : [email protected] msn adresim

Saygılar..

ülker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam 40 tl için ne bekletmeye değer nede isminizin firmanızın bu işe karıştığına değer bence.

tarsustasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam 40 tl için ne bekletmeye değer nede isminizin firmanızın bu işe karıştığına değer bence.

Merhaba,

Konu para değil zaten, o zaman biz arkadaş konuyu açtığı zaman bi tane ortak arkadaşımız geldi arayı bulmaya çalıştı 3 gün bana dolandırıcı dedi, 3 gün laf yetiştirdim bu arkadaşa konulara bakın anlarsınız, Paypal bölümünde olması lazım yada bu bolumdede var, sonra ben dayanamadım buraya konu açtım bu adama odeme yaptım bana neden bole yapıyor diye , sonrasında arkadaşın biri araya girdi, aranızı bulim diye, arayı yapmaya çalışan arkadaş soledi dediki bankayı ara aradı vs. sonra desinmi bana 3 gün sonra sen IBAN yalnış girmişsin başladık konuşmaya vs. sonra ban dedi 41 TL değil 45 TL artık, ne diyorsun dedim ? Dua et 50 demedim diyince benim kafamın tası attı. ondan sonra dediğim o para ne zaman bana gelirse bende sana o zaman odiyecem.

İnananın 40 TL için gerek telefon görüşmeleri olsun gerekse zaman kaybım, ve bu arkadaş için foruma yazdığım msjlardaki kaybım belki 10 katı oldu. Ama olsun.. Sonuçda hata insanlara mahsusdur. Yalanlar doğruyu yıkamaz sadece sarsabilir. Bu lafıda bir arkadaş soyledi hoşuma gitti. güzel laf..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Konuyu boşuna uzatıp isminizi kirletiyorsunuz...
Büyüklük göstermek, anlayışlı olmak lazım...
Bir önceki konuda söyledim, bankayı arayın die; inat ettiniz ve sonunda bir sebepten para gitmedi; bankayı aramadığınız için hatalısınız zaten.
Şimdi de kişinin hakkı olduğunu bile bile, bir inat uğruna, adamın parasını göndermiyorsunuz.
Beklettikçe karşı taraftaki kişinin hakkını yiyorsun.
Çocukluk yapmayın her ikiniz de.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hata sizde ve bu mağduriyeti en kısa zamanda halletmeniz gerekmekte. ticaret ahlakı bunu gerektirmekte. net bir tarih vereceksiniz adama "para gelsin sonra gönderirim" demek gibi bir lüksü yok ki kimsenin. empati de yapmıyorsunuz, size yapılsa hoşunuza gider miydi? size, sizden kaynaklanmayan bir hata yüzünden hatanın telafisinden sonra size paranızın yollanacağını söyleseler sizin davranışınız ne olurdu?

dediğim gibi, adama net bir tarih verin. atıyorum "pazartesi en geç 16:00 da gönderiyorum" gibi. para gelsin sonra gönderirim di-ye-mez-si-niz. yok hata sizden kaynaklanmasa amenna.

tarsustasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Haklısınız, Durumu biraz uzattım, ama neyse işde konuyu uzatmakda istemiyorum pazartesi arkadaş parasını alacak mod ardadaşlardan birine pm attım zaten dün gece. durumu izha ettim msn den pazartesi odemesini yapacağımıda beyan ettim. Hatta kendilerininde conferans olmalarını rica ettim, Anlayışlı davrandı sağolsun.

Blaxer Arkadaşım konulardan 1.cisi 2 TL ödeme eksik kalmış arkaaşımıza yapıldı kapandı :) konuda zaten belli

2.cisi vps müşterimizden biri hızından memnun olmamış konuya iştirak eden 10 tane müşterimiz var 2 si memnun değil 8 tanesi memnun , BU normal bir vaka, 50 den fazla sadece vps sağladığımız müşterimiz var, ticari bir olay..

3. cüsü amacın nedir :) seni onu anlamadım. r10 da gördü isen oradan sorsa idin ya konuları neden buraya taşıyorsun :)

Öneri : Yaşın genç ise polis okulu yada askeriye tercih et istihbarat kuvetli sende :) yalnış anlama arkadaşça bir tavsiye. / Fun club açsam bu kadar kimse araştırmaz tanıdık birisin galiba.. :)

saygılarımla..

Chaos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Haklısınız, Durumu biraz uzattım, ama neyse işde konuyu uzatmakda istemiyorum pazartesi arkadaş parasını alacak mod ardadaşlardan birine pm attım zaten dün gece. durumu izha ettim msn den pazartesi odemesini yapacağımıda beyan ettim. Hatta kendilerininde conferans olmalarını rica ettim, Anlayışlı davrandı sağolsun.

Blaxer Arkadaşım konulardan 1.cisi 2 TL ödeme eksik kalmış arkaaşımıza yapıldı kapandı :) konuda zaten belli

2.cisi vps müşterimizden biri hızından memnun olmamış konuya iştirak eden 10 tane müşterimiz var 2 si memnun değil 8 tanesi memnun , BU normal bir vaka, 50 den fazla sadece vps sağladığımız müşterimiz var, ticari bir olay..

3. cüsü amacın nedir :) seni onu anlamadım. r10 da gördü isen oradan sorsa idin ya konuları neden buraya taşıyorsun :)

Öneri : Yaşın genç ise polis okulu yada askeriye tercih et istihbarat kuvetli sende :) yalnış anlama arkadaşça bir tavsiye. / Fun club açsam bu kadar kimse araştırmaz tanıdık birisin galiba.. :)

saygılarımla..
- trade vermenizin amacı nedir?

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok hocam pazartesi verecekler sanırım dilekçe yazdım rusyadayım şuanda bir ton iş oldu, bankayı aradım kendi şubemi onlar yapıyormuş , müşteri hizmeleri vs en az 50 TL telefona gitti zaten yurtdışı arıyorum diye sonra benden imzalı dilekçe istediler yolladım bende , bir ton iş çıktı bana o yuzden sinirleniyorum arkadaşa. Tmm hata bende ama arkadaşdada var onu kabullenmiyor. Buradan faxs çekmek bir bela türkiye gibi değil ole internet cafeye gidim vs. yokki burada velasın hallettim. pazartesi odeme geçeceklermiş bana .. bende bu arkadaşa o zaman yollacayam. inana şuanda bu msj lara cevap vermek ile geçirdiğim zamanı eğer iş yapsam 5 katını kazanacam ama mecbur cevap veriyorum.

ha burada belki rusyada olduğuma inanmayan vardır : +79307144428 bu numara rus numaram..

Konuyu Okuyan Mod Arkadaşlar yada diğer arkadaşlar bilgi almak isterse : [email protected] msn adresim

Saygılar..

Arkadasim rusyada oldugunuzu yaziyorsunuz bu konuyu gecende okumus birde yorumda bulunmustum?

Kusura bakmayin ama bir soru sormak istiyorum mahsuru yoksa tabiki? ve soruya cevap verirseniz cok memnun olurum.

Rusya'dan nete nasil giriyorsunuz? ( yanlis anlamayin soruyu cevaplarsaniz gerekli aciklamayi yapacagim)

BlaxeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2

saygılarımla..

Hocam senin mesajına karşı yazdım o başlıkları ben. Yaşım konusuna gelince emin olabilirsiniz ki sizden büyüktür.

Neden hemen savunmaya geçiyorsunuz ? Sizi tanımam etmem. Ama Siz Sormuşsunuz Hangi Başlıklar Diye. Buyrun işte O Başlıkları Gördünüz ve Açıklamanızı Yaptınız. Ne Gerek Var Yok Yaş Mevzusu Yok Fan Club vs. ?

T

trgy

Misafir
Pazartesi ödeme gelmediği taktirde kullanıcı süresiz uzaklaştırılacaktır. Bana pm ile saat 17:00 den sonra belirtin durumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5