İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tasarım + domain + host + reklam + içerik

seymen34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
www.e-bayburt.com
Tasarımı tamamen kendim yaptım. Bundan dolayı hiçbir hukuki sorunla karşılaşmayacaksınız. Her geçen gün popülerliği artan bir websitesi. Google reklamları mevcut.
Nakit pazarlıksız 500 tlye satıyorum. Tasarım + domain + host + reklam hepsi içinde.
mail adresim: [email protected]

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Konuyu baltalama gibi niyetim yok fakat yaptığınız tasarım pekte güzel ve profosyonelde durmaz ve buna para verilmez diye düşünüyorum. Logo desen hazır yapılmış. Menüler desen ul işaretleriyle kalması çok kötü olmuş. Yani bu işe 500 tl'e fazla!

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Baltalamak değil tabii ki forum burası herkez fikrini paylaşabilir özgürlüğe zarar vermedikçe. Bu yol ile en azından geliştirebilir siteyi. Sitede neredeyse hiçbirşey yok linkler başka sayfaya gönderiyor 500 tl eder belki oda alan adı için sağlam bir bayburtlu şirket tarafından alınırsa.
ne diyelim hayırlı satışlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5