İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tasarım (Kampanya)

CanTalayli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Website tasarımı sadece: Tek sayfa tasarımı yapar size teslim ederim.Siz sayfaları çoğaltır içine içerik ekleyip kullanabilirsiniz.Kısaca template diyebiliriz.

Logo; Jpeg ve Gif uzantılı original logolar yapabilirim.Animasyon değil.

Banner; Profesyonel olmasada orta seviye jpeg ve Gif uzantılı banner yapabilirim.Animasyon değil.

Website Tasarımı-Template ücreti; 30 YTL
Logo; 15 YTL yada Domain Register karşılığı.
Banner; 15 YTL yada Domain Register Karşılığı.
Logo ve Banner Bir Arada; 30 YTL yada Domain ve Hosting Karşılığı.

Not: Ücretlerin ucuz olmasının sebebi üniversitemin tatilde olması ve kendime uğraş bulma amacım.Ve referans olması bakımından.

İletişim İçin Özel mesaj atabilirsiniz...

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sigara parasına tasarım yaptığın için insanların sana laf atmasından gocunmamalısın,ayrıca ne o öyle hepiniz Türk'sünüz öylesiniz,böylesiniz naraları? biz Türk isek sen nesin?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eleştiri yaparken konuyu saptırmayınız. Konu sahibi bile konuyu saptırıyor. Gereksiz mesajlar silinmiştir. Bu arada burası reklam alanı değil, açtığınız konuya insanlar görüşlerini belirtebilir. Bundan doğal bir davranış yoktur kanaatimce , bu konuda tartışma yapacaksanızda konu dışına cıkarak genelleme yaparak eleştiri yapmanız yanlıştır. Konu sınırları içinde eleştirilerinizi belirtiniz.

CanTalayli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webtehaber dostum konuya baktım.Senin istediğinin içinde kodlama var.Yani yukarıdaki bahsettiğim olaylardan farklı.
Domain Reg + 500mb alan 5gb bw verirsen anlaşabiliriz.

webtehaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webtehaber dostum konuya baktım.Senin istediğinin içinde kodlama var.Yani yukarıdaki bahsettiğim olaylardan farklı.
Domain Reg + 500mb alan 5gb bw verirsen anlaşabiliriz.

Website Tasarımı-Template demissin ben ise html olan kodlamayı (kodlamada sayılmaz) css yapmanı istiyorum Template yaparken zaten html kullanacaksın artık htmmll yerini css aldı yani sanırtım onu yaparken css ile yapacaksın yanlsımıyım :) yani farklı bi yani yok .. regleme yerine www.sanalkafe.net önermistim yani bu domain verecegim demistim uygun olmuyormu sana ????

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi