İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tasarımcılara basit bir soru?

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,

Aşağıdaki link'ini paylaştığım anime şeklinde çizilmiş oyun görüntülerindeki karakterlerin tasarım şekline tam olarak ne deniyor?

http://bit.ly/LQUaLp

Buna benzer yarı-statik grafiklere ihtiyacım var. Bu tür grafikleri nasıl anlatmam daha doğru olur?

Son olarak bu tür animasyonlar hangi program ile yapılıyor? (Yapmayı denemiycem :) Benim işim değil)

Tahminen bu tür bir mekan, karakter çizimleri fiyatları aşağı yukarı ne olur? Biliyorum proje ve istekleri görmeden net fiyat söylemek zor ama örneğin normal photoshop ile bir ev resmi farz edin ne kadar maliyeti var bir de bu şekilde aynı evi yapmanın ne kadar maliyeti olur?

Teşekkürler.

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Maliyetleri konusunda birşey diyemem ancak benzer animasyonları After Effect ile yapabilirsiniz. Herhangi bir arama motoruna After Effect tutorials yazın örneklere bakın derim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5