İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tatil?

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar malum tatil geliyor..

tavsiye edeceginiz.. buraya git gercekten guzel dediginiz yerler varmı?

malum tr nin her bir yanından kişi oldugu için buraya yazmak istedim..

ancak bu yıl yurtici tercih ediyorum :) tabii siz yurt dısı bildiklerinizi de yazın herkes yararlansın...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Trabzon -> Uzungol. Amacin dinlenmekse tabi.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eylul de karadenız dusunuyorum..
ama once yazın guney dusunuyorum cevabın icin tesekkurler

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
izmir > Çeşme
----------------
izmir > Ürkmez
----------------
izmir > Kuşadası

bunlara mutlaka git

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
izmir çeşme gittim tatilden oteye yasanacak yer dogrusu.. tatil kenti olmus (gecen yıl oyleydı sımdı nasıl bılmıyorum)
kusadası pek sevemedım ama gıdelı 4 yıl oldu degısmıstır belkı

ürkmez? orayı duymadım...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ürekmez fazla duyumadıgı için güzel ya :) herkes keşfedince oranın güzelliği bitiyor.

izmir > gümüldür diye gecer yanai gümüldürden 5 km ileride bu ürekmez denizi süperdir.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Londra - Dil Eğitimi ve tatil için ideal, bide green card ın varsa u.s.a :D

londraya gidecek olursanız;

trafalgar square ve aksamları leicester square e muhakkak ugramalısınız,
hele leicester street aksamları oyle canlı oluyorki, bu ruyadan hic uyanmak istemeyebilirsiniz,

son derece lux laila tarzı gece kuluplerinde eglenmek icin gelmis sırada beklesen birbirinden guzel super minili kızlar size inanılmaz anlar yaşatacaktır. yuzde yuz garanti veriyorum :D

bide hazır orda iken ünlüler yolunda Arnold Schwazanagger abimizin asfalttaki dev el izine bakmanızı, tavsiye ederim :p

romantik biriyseniz, thames nehri ısıklarının altında, hayli lüx restaurantlarda geceyi bitirebilirsiniz...

Aslında bide güzel bi otel odası mühim ilişkiler için ideal olacaktır, sehir merkezindeki az kazık bir butik otel işinizi gorecektir

Walla ;)

T

The_Best

Misafir
Dinlenmek için Antalya/İncekum
Gece Hayatı ve tarihi güzellikleri görmek için Antalya/Alanya
Ailenizle gidecekseniz hem denizinin güzelliği hemde seviyeli gece yaşantısıyla Antalya/Side

Başkentimizi görmek isterseniz Ankara

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kuşadası-öldü
çeşme-gitmişsin
bodrum-pahalı
ürkmez-gece hayatı yok
gümüldür-sıkıcı
antalya-güzel
marmaris-fena değil
fethiye-deniz kötü
gökova-kafanı dinlemek istiyorsan süper!

M

modachat

Misafir
c.tesi gunu isten ciktim malum stajerdim ( 120ytl aylikla devam edemezdim)

simdi evde pc aldim baglantiya da basvurdum. 100$ param var tatil icin bu paraya galiba hicbiryere gidilemiyecegi icin evde banyoda tatili gecirecegiz galiba :(

Benim tavsiyem Yurtdisi ile ilgili memleketim diye soylemiyorum ama

Sirbistan Karadag / Budva buraya gidin BUDVA tam bir antalya gibidir.Cok pahalı degildir Gece ortami ve eglence cok guzeldir. "Tr.St" abimiz de biliyor az cok orayi konusmustuk bir ara onunla fiyatlari soyle.

istanbul/bayrampasa dan otobus ile gidiyorsunuz :
80Euro gidis/gelis yol parasi (passaportu yabanci olanlar icin)
eger ki oylesiniz cogunuz turk passaportunuz varsa 80euro yol + bulgaristan sinir 50euro sirbistan sinir 30euro vereceksiniz yani = 160Euro

Budvaya gitmek icin hotel hersey dahil
160 + hersey = 500Euro ya patlar. Ama zevkini de alirsiniz.Dil sorunu cekeceginizi saniyorsaniz yaniliyorsunuz cogu kisi az cok turkce biliyor ve ordaki muslumanlar Turklere karsi cok misafirperverler Hatta Benim sehrimde Novi Pazar in tam ortasinda Turk Donerci var :)

hepinize iyi tatiller insallah iyi gezer tozar iyi eglenirsiniz biz banyoda yikanmaya devam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5