Tatilde unutulan kitaplardan, kütüphane kurdular

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Tatilde unutulan kitaplardan, kütüphane kurdular

Bodrum Sea Garden Otel, tatilde okuduğu kitabını unutan ya da bırakan misafirlerinin kitaplarından, tüm misafirlerin yararlanabildiği bir kütüphane kurdu. Yaklaşık 1000 kitabın bulunduğu kütüphanede, başta Almanca olmak üzere, İngilizce, Türkçe, Fransızce ve İtalyanca'dan oluşan pek çok seçenekte kitap mevcut.

Bodrum'un cennet köşelerinden Yalıçiftlik'te bulunan, yeşilin ve mavinin buluştuğu Sea Garden Oteli, tatil bitimi kitabını bırakan ya da unutan misafirlerden kalan kitapların sayısı artınca, çareyi bir kütüphane açmakta buldu. Bine yakın kitabın bulunduğu kütüphane, tüm misafirlerin kullanımına açık. Dileyen burada kitabını okuyup, internet kullanabiliyor, dileyen misafirler yerli-yabancı pek çok seçenek arasından kitabını seçip, tatili süresince okuyup, tekrar bırakabiliyor.

Özellikle Almanların dünyada en çok kitap okuyan millet olduğunu söyleyen Sea Garden Oteli Genel Müdürü Kerem Demirkol, Alman misafirlerinin yoğunlukta olduğunu ve bu nedenle tesiste çok sayıda Almanca kitap biriktiğini söylüyor. Zamanla biriken kitaplar sonucu, bir kütüphane yaptıklarını ve başta Almanca olmak üzere, İngilizce, Türkçe, İtalyanca ve Fransızca gibi pek çok dilde ve türde kitabın kütüphanede toplandığını belirtiyor.

Tesiste konaklayan misafirler, ücretsiz olarak bu kütüphanedeki kitapları kullanabiliyor ve arzu ederse okuduğu kitabı da bırakabiliyor
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst