İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tatlıses'e PKK sorgusu

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tatlıses'e PKK sorgusu

Alınan bilgiye göre, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesine gelen Tatlıses, soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı'na ifade verdikten sonra buradan ayrıldı.

Tatlıses'in, ''Küre Operasyonu Davası'' sanıklardan Kasım Zengin'in, gözaltına alındığında Ankara emniyetindeki ifadesinde, terör örgütü PKK'ya yurtdışındaki konserlerinde para yardımı yaptığı yönündeki bir iddiasına ilişkin ifade verdiği ve iddiayı kabul etmediği öğrenildi.

F

fatihhk

Misafir
Doğrudur fakat bununda üstünü kapatırlar.
i. tatlıses pkk nın bu ülkedeki en büyük destekcilerindendir.bu desteği konser paralarıyla vs. değil eroin parasıyla sağlamaktadır.:(

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu herkesin bildiği birşey ama nedense hiç birşey olmuyor, ibrahim tatlıses'i görür görmez kanal değiştiririm hiç affetmem.
:(

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kıronun kralı.Dangalak işte.Adamın arkası sağlam kimse birşey yapamıyor yada para için yapmıyorlar.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İbrahim Tatlıses bir PKK lıdır. Birçok kere internette belgeleri dolaştı. Bu kanıtlandı.

Adamın imparatorluğu sadece şarkıda değilmiş ki üstü hemen kapatılıyor

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Açık konuşayım bende hiç sevmem ama pkknın adamı olup olmadığı konusunda tam bir fikrim yok.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KraListe' Alıntı:
Açık konuşayım bende hiç sevmem ama pkknın adamı olup olmadığı konusunda tam bir fikrim yok.

Çok açık konuştun. Bu tarz yerlerde bukadar açık konuşulmaz :D

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
-ki bu adam milletvekilliğine adaylığını koydu, eminim ki albümünü alan kişilerin %95'i ve diğer destekçileri oy verecektir, dokunulmazlığı alıp daha rahat sömürmek akıllıca ama şerefsizce birşey.

Kendi show'unda canlı yayında oy dilenen, show programını kendi şahsi menfaatleri için kullanan bir adam ileride canlı canlı neler yapar görürüz.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu adamı hayatım boyunca sevmedim sevmiyeceğim de teröristlere de yardım ediyor diye biliyorum

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hiçbir Tv kanalı vermez. 1 tv kanalı değil.

İsmail Türüt'ün ortadoğu adında bir şarkısı vardı. Adam hiç ama hiç 1 tek TV kanalında bile bu şarkıyı söyleyemedi. Oysa RTÜK izin vermişti bu şarkıya..

Adam kendi çalıştığı kanallarda bile söyletemedi.. Sonra ne oldu ?

Birkaç gün öncesinde TV5 hiçbir medyanın yayınlayamadığı şarkıyı yayınladı.
TV5 i herzaman izlemenizi ve www.milligazete.com.tr gazetesini herzaman okumanızı tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5