İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiye Lokasyonlar

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Arkadaşlar resel almaya karar verdim fakat lokasyon nereye ait olsun.

Sağlam bir iş yapmak istiyorum, kesinti vb olmasın istiyorum. Sizce lokasyon nasıl olsun ?

Tr mi, Almanya mı, Hollandamı ?

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Önerilerinizi mutlaka bekliyorum arkadaşlar bu benim için önemli birşey.

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Lokasyondan ziyade alacağın firma çok önemlidir, ortalama reel olarak senin görebileceğin hız değerim çok fark etmez yani milisaniyelerin senin için ne kadar önemli olduğuna göre değişir tabii ki bu durum.

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Birkaç çok güvenilir firma var aslında. Fakat lokasyon bakımından hangisini seçebilirim bilmiyorum. Hızlı olmasını bugüne kadar aldığım hostlarda sorun yaşadığım için istiyorum.

Yorumun için teşekkür ederim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Birkaç çok güvenilir firma var aslında. Fakat lokasyon bakımından hangisini seçebilirim bilmiyorum. Hızlı olmasını bugüne kadar aldığım hostlarda sorun yaşadığım için istiyorum.

Yorumun için teşekkür ederim.

Siz çok güvenilir bulduklarınızı listeleyin, bizde tecrubelerimizden yararlanarak yorumlarımızı sunalım.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
yurtdışı çıkışlar ara ara Telekom dolayısıyla sekteye uğrayabiliyor.
Almanya, Hollanda hızları aynı hatta Almanya biraz daha iyi.
Çıkışları 100mbit

TR çıkışı genelde 10mbit ile sınırlı, yüksek hitler için bir sunucu yetmez.

Sağlam firma tanıyor isen Türkiye'den al derim.

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Alastyr.com = Ufuk Gedik => Fiyat ve hizmet konusunda en çok takdir edilen, tek bir şikayet bulmadığım yer. Almanya lokasyonlu ve Ultra performans diyorlar. Gerçekten kullananlarda memnunlar.

Grikare.com = Burak Ergin => Hizmeti çok güzel diye birçok kişiden onay aldım. Lokasyonu Almanya.

Megatrhost.com => Hizmeti hakkında yapılmış yorumlar güzel. Birkaç tane kötü yorum gördüm. Fakat her host firması hakkında böyle yorumlar vardır diye düşünüyorum. Lokasyonu Hollanda.

Aysima.com.tr => Hizmette sorun yaşayanların pek yorumlarına rastlamadım herkes memnun sanırım aysimadan. :) Lokasyon Hollanda.

Bunlar var sizce bu firmalardan alabilir miyim. Fikirleriniz nelerdir ?

Yorumun için teşekkürler bilgi.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Kim hangi işi yapıyorsa ondan al derim. Allreseller, sırf reseller konusunda tecrübeli ve tavsiye ediyorum (ne Almanya, ne de Hollanda çıkışlı değil.)

allreseller.com tavsiye ederim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben bu allreseller.com un sahibini tanıyorum nathon oulman diye bir arkadaş, komik biridir, geyiktir, biraz da gazlıdır http://www.webuyhosts.com/ sitesi veya wht üzerinden ufak firmaları satın alır bu yüzden bazen serverleri çok dolar satın almalardan sonra. ama genel olarak ben onlarla çalışırken işlerini iyi yapıyorlardı. sadece benim zamanımda dil problemi yaşıyorlardı, ingilizceliri biraz zayıftı şimdi çalışanları daha iyidir.

Alastry.com u sektörden bir süredir uzakta kaldığım için yeni inceleme fırsatı buldum, ufuk gedik bizim zamandan kalan eski hostculardan. bizim zamanımızdaki tostcular ya battı ya batırdı kalanları da adam gibi iş kurdu. o yüzden güvenilir olduğunu düşünüyorum. aşağıdaki paketlerdeki bw leri gerçekten sağlayabiliyorsa ve kullananlar varsa alınabilir gibi duruyor.

http://www.alastyr.com/resellerhosting.html

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Ben bu allreseller.com un sahibini tanıyorum nathon oulman diye bir arkadaş, komik biridir, geyiktir, biraz da gazlıdır http://www.webuyhosts.com/ sitesi veya wht üzerinden ufak firmaları satın alır bu yüzden bazen serverleri çok dolar satın almalardan sonra. ama genel olarak ben onlarla çalışırken işlerini iyi yapıyorlardı. sadece benim zamanımda dil problemi yaşıyorlardı, ingilizceliri biraz zayıftı şimdi çalışanları daha iyidir.

Alastry.com u sektörden bir süredir uzakta kaldığım için yeni inceleme fırsatı buldum, ufuk gedik bizim zamandan kalan eski hostculardan. bizim zamanımızdaki tostcular ya battı ya batırdı kalanları da adam gibi iş kurdu. o yüzden güvenilir olduğunu düşünüyorum. aşağıdaki paketlerdeki bw leri gerçekten sağlayabiliyorsa ve kullananlar varsa alınabilir gibi duruyor.

http://www.alastyr.com/resellerhosting.html

Teşekkür ederim CyberTurk yorumun için. Ufuk Gedik hakkında ve firmaları hakkında hiç bir şikayet duymadım. Resel alan kişilerde yaptıkları yorumlarda gerçekten memnun olduklarını söylüyorlardı.

Sanırım Alastyr.com'dan bir resel alıcam. :)

Hepinize teşekkürler arkadaşlar vakit ayırıp yorum yaptığınız ve fikirlerinizi sunduğunuz için.

aves

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu alastyr nin indirim kuponu varmı, nerden bulabiliriz.

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
r10da ben konusunu görmüştüm. İndirim veya kampanya değil her zamanki fiyatımız bunlar demişler.

Link => http://www.alastyr.com/resellerhosting.html
Aves Burdan 2 paketten istediğini beğenebilirsin resel için. İndirim değilde peşin ödemeye google adwords kuponu veriyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5