İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiyeler tümüyle iptal oluyormuş...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tavsiyeler tümüyle iptal | FIREFOX da dahil...

Adsense e giriş yapanlar muhakkak uyarıyı görmüştür. Sanırım ADSENSE TAVSIYELERINDEN sonra diğer tavsiyeler de kaldırılıyor...
Yeni Tavsiye sistemi başka yerden yürütülecekmiş : http://www.google.com/ads/affiliatenetwork

Ağustos ayının son haftasında hem AdWords reklamveren ürünleri, hem de Google ürünleri için AdSense tavsiyeleri özelliği kullanımdan kaldırılacaktır. Uzun değerlendirmelerin sonunda, reklamverenlerimize ve yayıncılarımıza en iyi hizmeti verebilmek için iki alternatif bulduk: İçerik için AdSense ve DoubleClick Performics Affiliate.

Ağustos sonundan itibaren, sitenizdeki geri kalan tavsiye reklamları çalışmayacak ve web sitenizde birer boşluk olarak görünecek. AdSense kazançlarınızın düşmemesi için sitelerinizdeki tüm tavsiye reklam kodlarını Ağustos'un son haftasından önce İçerik için AdSense reklam koduyla değiştirmenizi öneririz. Bu reklam kodunu almak için AdSense hesabınızda oturum açın, AdSense Kurulum sekmesini ve ardından ürün olarak İçerik için AdSense'i seçin.

Gelecekte, web sitenizde görünen reklamları el ile seçmeyi tercih ediyorsanız DoubleClick Performics Affiliate sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Arama yaptım zaten - çıkan sonuçlarda gördüklerin TAVSİYE ADSENSE REKLAMLARI - benim bahsettiğim FIREFOX tavsiyeleri dahil diğer CLICK PER ACTION reklamları...Ben firefox ve diğer CPA tavsiyelerinin kaldırıldığına dair konu göremedim.

konuları anlamadan şaka mı bu gibi saçma ifadeler kullanmamalı - Mesaj sayısı artırmak foruma katkı sağlamaz. Ayrıca sadece, TRdownload un konusu buna benziyormu dedim ama o da ADSENSE TAVSIYELERINDEN bahsetmis.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu kötü işte su köntör reklamlarını kaldırmak için sırf tavsiyelere yönelmiştik..

neyseki sadece link reklamlar var birim reklamlar onlarda çok kazandırıyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5