İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiyeler Ve Arama İçin Adsenseden Para Gelmiyor

emirhan26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tavsiye İçin Adsense:Tıklamalar Kazançlar
4 0,00 $

Arama İçin Adsense: Sorgular Tıklamalar Kazançlar
71 0 0,00 $

Bunlardan Nasıl Kazanabilirim

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tavsiyeler tık başı para vermez.Mesela çiçek tavsiyesinde tavsiye reklamına tıklayan kişinin çiçek satın alması gerekir.Aramalarda aramaya para vermez.Arama yapınca çıkan sayfadaki google reklamlarına tıklanılması gerekir.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google tavsiyelerden para kazanmak istiyorsanız,sitenizin içeriğinin uzaktanta olsa bu reklamlarla bağlantısı olması gereklidir.Örnek veriyorum;

Şiir sitesinde,kim adwords reklamına tıklar yada üye olur?

Webmaster sitesinde,kim adwords reklamına tıklar yada üye olur?

Yada bir firefox,download sitelerinde çok yüklenebilir gibi örnekleri çoğaltabiliriz.İçeriğinizin çok zıt olduğu sitelerinizde tavsiye kullanmanız pek mantıklı değildir.

Aramadan kazanç sağlayabilmeniz için arama bölümünü siteye çok iyi entegre etmeniz yeterlidir.Fakat arama kısmından çok para kazanana denk gelmedim.Kendi adıma şimdiye kadar bir kere denemişliğim vardır.Harici kullanmadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5