İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiyelerde hatamı var _?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Misafir
Adsense hesabıma girdiğimde adsenseye bugün 8 üye yapmışım ve önceden üye yaptıklarımdan 1 dönüşüm olmuş ama dönüşümden hiç bir ücret vermemiş acaba bir hatamı var _?
adsbz8.png

yoksa adsense benim paramın üstünemi yattı. :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Oradaki döünşümün anlamı kayıt oldu ve kayıdı onaylandı demek.Sana para vermeleri için o üyenin 5 dolar kazanması gerekir..

K

Kayıtsız Üye

Misafir
P9Ps8q

herhalde derdimi tam anlatamadım zaten önceden kayıt olan birisinden dönüşüm oldu yani ya 5$ veya 250$ geçmesi lazım hesaba ama 0$ gözüküyor döndüğü para :S

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adsenseye önce kayıt olursun bu sende kayıt diye gözükür adsens ehesabı onaylar bu sende dönüşüm diye görünür..5 dolar oluncada alırsın..

K

Kayıtsız Üye

Misafir
sen benim sorumu anlamadın herhalde ben diyorum ki zaten önceden kayıt olanlardan bir dönüşüm oldu diyorum yani orada 1 yazan dönüşüm yani ya 5$ veya 250$ dönmesi lazım ama 1 dönüiüm olmuş 0$ gözüküyor yani hiç bir ücret vermiş gözükmüyor acaba bunun neden ne onu sordum eğer soruyu tam anlayan varsa bu arkadaşlardan cvp bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5