İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

yazmakta

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhabalar, bildiğiniz üzre Parapsikoloji | Astral Seyahat | Kişisel Gelişim | Telekinezi | Lucid Rüya adresinde Parapsikoloji üzerine
yayın yapmaktayım fakat bugün aklıma bir fikir geldi. Genel bir blogamı çevirsem
bilemedim, teknoloji,webmaster,parapsikoloji üzerine karışık bir blogmu yapmalıyım
yoksa sadece parapsikoloji üzerindenmi devam etmeliyim?

Domain yazmakta.com her türlü içeriğe uyar gibi geliyor, fikirlerinizi alabilirmiyim?
Sizin fikirlerinize göre devam edeceğim, o yüzden yorum yaparsanız çok memnun
olurum, şimdiden teşekkür ederim :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Güzel bir tema ile iyi yerlere gelinebilir, şuanki çok amatör duruyor.

Tek kategoride devam etmelisiniz, belli bir kitleye hitap edin, daha sonra duruma göre yeni kategoriler ile büyütebilirsiniz sitenizi.

Hertelden çalan sitelere giren ziyaretçiler birdaha geri dönmez kolay kolay. Ama tek alanda yayın yapan ve bunu başarılı yapan sitelerin sürekli takipçileri olur ve geri dönen ziyaretçilerin sayısıda daha yüksektir.

Eğer farklı alanlara yönelceksenizde, bunu subdomainle yapmanız daha doğru olur bence.

teknoloji.yazmakta
webmaster.yazmakta

Böyle daha güzel olabilir, ayrı bir siteymiş gibi düşünün.

Çünkü ben pek sanmıyorum parapsikoloji ile webmaster ve teknolojinin aynı sitede iş yapacağını (webmaster ve teknoloji sadece ikisi olsa belki, ama bu alanda da belli lider siteler ve yüksek rekabet var)

yazmakta

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Güzel önerileriniz için teşekkür ederim, varmı başka önerisi olan?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5