İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tayland-Turkiye arasi ticaret yapabilecek guvenilir bir ortak araniyor

T

themaniac

Misafir
Ithalati yapilacak urunler bunlar:

gercek firinlanmis kurutulmus ciftlik kelebekleri

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

MINIMUM SIPARIS 200 ADET
FIYAT: Cerceveli 7.5tl / cercevesiz 5.5tl

SIPARIS 1000 ADET ve uzeri
FIYAT: Cerceveli 7tl / cercevesiz 5tl

SIPARIS 3000 ADET ve uzeri
FIYAT: Cerceveli 6.25tl / cercevesiz 4.25tl

Not: Bunlar tekli kelebek fiyatlaridir. Her bir cercevedeki kelebek sayisi arttikca fiyat 3TL artar. yarada 50TL, akrep 25tl, tarantula 35TL cercevesiz halleridir.
ASLA TEK URUN NUMUNE GONDERIMI SORMAYIN ARKADASLAR. BENIMDE VAKTIMI BOSA HARCAMAYIN.

Kargo ucreti aliciya aittir. Kargo az tutsun isteyenler cercevesiz kelebek alabilirler. Tr'de cerceve yaptirtabilirler. daha ucuza mal olur bu sekilde.

is yapilacak arkadas guvenilir olmali. Ben buradan ona gondericem, o da Turkiye'de hediyelik esyacilara yada bireysel olarak saticak.
Kargo + %50 ucret isin basinda ve geri kalan %50'de urun teslimatinda verilecek.

Cerceveli yada cercevesiz olarak kelebek satisi yapilacak. Ciftlik kelebekleridir butun kelebekler. Alim konusunda limit yoktur sadece 10bin uzeri alim yapilacaksa 1 hafta zaman alir hazirlanmasi ve burdan kargolamak. Ben ucretin yarisini pesin, diger yarisini de teslimatta alicam.

iletisim: [email protected]

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam nasıl bir dönüş yaptınız? ne''ÖM'' nede msnden geri dönüş aldım. ilk mesajımda mail adresimi yanlış yazdıgım için 2. kez mail adresimi attım.

Sirkeci şark handa eminönü attarbaşıhan da daimi bir cevrem var. cocuklugumdan beri getirisi yüksek işlerden kazanç sagladım saglıyorum.textile üzerine ürün portföyüm geniş.Kumaş örme iplik alım/satım kumaş satış üzerine şirketimiz var Gri tekstil.

istanbul zeytinburnu bayram paşa merter üzerine hem kişisel hemde işyerlerine toptan satışlarımız var.

Kişisel olarakta son zamanlarda 1/1,75 lira üzerine bayan taytları alıp ya toptan yada kendim bizzat sıcak satışın içine giriyorum.

Bunun yanında coraptan tut hediyelik eşya hatta toptan mum satışına kadar bu işlerden gelir elde eden biriyim.

paranın peşinde koşucaksak gelin beraber koşalım.tayland malezya cin başta olmak üzere kendim ithalat yapmasamda kim neyi ne kadara almış satmış kim hangi zaman aralıklarında ne sipariş eder neyapar ne eder böyle konularca çekirdekten yetişme bir becerim vardır.

buyrun istanbulda iseniz görüşelim istanbulda degilseniz buyrun sizi misafir edeyim.Malları ithal ediceginizden bahsettiginiz için bunların baya bir adetli oldugunu umuyorum.Getirisini hep beraber hesaplıyalım.

Sevgiler Saygılar

T

themaniac

Misafir
hocam iki mesajinizi gordum. bende ikisi ayni gorundugu icin dedim yanlislikla atmissiniz iki kere, birindeki adrese donus yaptim. heralde o da yanlis olanmis.

[email protected] u ekleyin hocam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5