İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tebrikler, hesabınız tüm yeni şekilde yükseltilmiştir - başlamak için burayı tıklayın

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler, hesabınız tüm yeni Tavsiyeler 2.0'ı içerecek şekilde yükseltilmiştir - başlamak için burayı tıklayın

süper bişi yapmışlar

YENİ

Tavsiyeler 2.0

Tavsiyeler
Google Tavsiyeleri, reklamları içeriğinizle eşleştirmenize olanak tanıyarak, sitenizde reklamı yapılacak özel ürünleri ve ürün gruplarını seçmenizi sağlar.

Tavsiye biriminde dönüşüm yapmak üzere en çok 15 ürün veya özel reklam seçin. Ayrıca, yeni reklamlar çıktıkça, alabileceğiniz kategorileri ve anahtar kelimeleri seçebilirsiniz.
Şu ülkede kullanılabilen tavsiyeler gösteriliyor: Türkiye, Türkçe

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insan bunları gördükçe neden ingilizce ve yabancılara hitap eden site yapmadım diye hayıflanıyor.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede pek etkili olmadı ancak benim bir sitem daha toplam 17 usd kazandı 10 gunde aynısı ondada var :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya aynı normal reklam gibi ama tık başı yerien tıklanıp o siteden urun alınırsa pay vermeside tıklamdan akzancagın kazancı düşürüyor

SavaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Aslında sadece bu reklamlarla ilgili bir siteniz varsa çok çok güzel para kazanabilirsiniz. ürün başına 217$ veren reklamlar da var ;)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Eğer siten gerçekten o ürünü satacak yada tanıtımını yapacak bir siteyse kat kat kazançlıda çıkabilirsin...
Örneğin "Newyork hotels" kelimesinde ilk sayfada çıkan bir siten var ve Newyork' da bir otel bu şekilde reklam veriyor bu durumda sen onun reklamını alırsan 100 tıklamadan alacağın parayı birkerede alırsın ki satış durumunda 100 tıklamadan 1' i satış yapar diye düşünüyorum... Belki daha fazlası o zaman sen karlı çıkarsın bence...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5