İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Technobilisim.com Rezaleti

scolfielde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar hostingle iç içe olan ve bunların deneyimi alan bir kişi olarak bazı gördüğüm ve içime sindiremediğim rezaletmi desek ne dersek yeridir tabiriyle size techobilisim.com hosting sitesi ile ilgili bir kaç bilgim olacak.

250 TL ücret vermeme rağmen sitemi 2 gün sonra kapatan aynı zamanda ne telefonlarına ne de e-posta yoluyla ulaşılmayan bir hosting sitesinin çöplük olarak durduğunu ayrıca terbiyesiz kişiler tarafından açık açık kullanıldığını bildiriyorum.

Siz siz olun bu rezalete sakın olarak girmeyin. Kamoyuna saygıyla duyurulur.

Tam bir rezalet...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
250 tl yi yatırdığınıza dair belgeniz var mı? firma çalışanlarının burada üyelikleri var mı? kanıtsız iş yapmayınız lütfen.

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Merhaba arkadaşlar hostingle iç içe olan ve bunların deneyimi alan bir kişi olarak bazı gördüğüm ve içime sindiremediğim rezaletmi desek ne dersek yeridir tabiriyle size techobilisim.com hosting sitesi ile ilgili bir kaç bilgim olacak.

250 TL ücret vermeme rağmen sitemi 2 gün sonra kapatan aynı zamanda ne telefonlarına ne de e-posta yoluyla ulaşılmayan bir hosting sitesinin çöplük olarak durduğunu ayrıca terbiyesiz kişiler tarafından açık açık kullanıldığını bildiriyorum.

Siz siz olun bu rezalete sakın olarak girmeyin. Kamoyuna saygıyla duyurulur.

Tam bir rezalet...

250tl ye sen git natrodan al. tecnoda napıyon oğlum!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5