İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tecrübeli Makale Yazarlığı

bilmezsnkimdir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 Yıllık makale yazarlığı tecrübem bulunmaktadır. Yapacağım işe sadece bir iş gözüyle bakıp zamanında teslim yaparım. Bazı kurallarım vardır;

• -Hafta içi 16:00 - 21:00 arası çalışırım
  • -Hafta sonu cumartesi 10:00 - 22:00 arası çalışırım. Pazar günü tatildir.
  • -İş verenin aracı ya da doğrudan müşteri olması benim için önemli değildir. Ben sadece yapacağım işe ve alacağım pauraya bakarım.
  • -Yapacağım işin belirli bir kısmını(1/4 ünü) önceden teminat olarak, diğer kısmını(1/4 ünü ) işin yarısında ve kalan kısmını(2/4 ünü ) ise işi tamamen teslim ettiğimde alırım. Güven için müşterilerimle telefondan bire bire irtibat kurarım.
  • -

Eksik ya da yanlış gördüğünüz makaleleri yeniden yazarım ve ekstra ücret talep etmem fakat bunu suistimal ediliğini anlarsam işi fesh ederim.

ÜCRETLEME
  • 0-150 kelime seo uyumlu makale -> 2 TL
  • 150-250 kelimelik seo uyumlu makale ->3.5 TL
  • 250-350 kelimelik seo uyumlu makale ->5 TL

İNDİRİM VE DİĞER DURUMLAR

50+ makale siparişinde %5, 100+ makale siparişinde ise %10 indirim
yapılmaktadır.

FİYATLARIMIZ 31.11.2016 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR...

İRTİBAT İÇİN SİTE ÜZERİNDEN PM GÖNDERMENİZ YETERLİDİR. ANLAŞILDIĞI TAKDİRDE ÖZEL İRTİBATA GEÇİLİR.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi