İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tecrübeyle sabittir...

ottoman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Yabancı bir siteden reseller almayı düşünüyorsanız resellerzoom'u tavsiye ederim.
Yaklaşık 1.5 yıldır 2 adet reseller hesabım var. Hiç down olmadı. Bir ara(yaklaşık 3-4 gün boyunca) sitelerim çok yavaş açıldı ve serverda overload olduğunu kendilerine ilettim ve serverları upgrade yaparak sistemi rahatlattılar.

Helpdesk maximum 12 saat içerisinde(genelde 2 saat) cevap veriyor ve bu tecrübelerim 1-2 aylık şeyler değil, dediğim gibi 1,5 yıldır bu hizmeti 2 farklı serverlarından sorunsuz şekilde alıyorum.

Reseller arayan arkadaşlarla paylaşmak istedim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir buçuk yıldır hiç down olmadığına inanırımda o adamların resource kısıtlamaları yaklaşık bir yıl önce şaka gibiydi. Advanced reselelr hesaplarında bile çoğu script Unternal Server Error verip sınırlara takılıyordu.

Ama şimdi o sınırları biraz artırmışlar sanırım. birde İngiltere tabanlı sunucular almış. Ne diyelim hayırlı olsun...

Merchant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CyberTurk'un belirttiği gibi resource limitler çoğu şeyi engelliyor(du). Ama hmtl için ideal host (yüsek uptime arayıp html sitesi olanlar için).Kısa bir süre kullandım ayda maximum 1 saat down oluyordu.(HyperSpin verilerine göre konuşuyorum).

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende uzun zamandır kullanıyorum öneririm herkese down olduğunu görmedim hiç html sayfalar için ideal ama fazla hitiniz varsa ve cpu kasıyorsa ilk önce uyarırlar sonra hesabı suspend yaparlar. (cpu kasan hesabı)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5