İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teen Wolf cnbc-e'de şu an izleyin derim.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
merhabalar,
2-3 haftadır izlediğim zevkli bir dizi. Sizde izleyin diğer kurt dizilerinden biraz farklı
21'de cnbc-e de başlıyor.
22'de bing humın başlıyor (being human)
insan olmaya falan çalışıyorlar. İzleyin kardeşcanlar kaçıranlar olursa özetleriz.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Merak ettim görgü kurallarını öğreten bir dizi olmalı.Magandalar ve apaçiler izlesin.

bir hayalet - evden çıkamıyor o eve lanetlenmiş gibi birşey nasıl öldüğünü bile bilmiyor
bir vampir - kızlarla birlikte oluyor sonrada onları yiyor içiyor falan
bir kurtadam - kurtadam olmaktan pek hoşnut değil hayatı felç
kurtadam ve vampir bir ev tutuyor aynı anda bir hastanede çalışıyorlar bu evde hayalet var. Hikaye bu üçü üstüne kurulu hiç biri insan olmadığı için be-olmak-ing-yor human-insan ismini koymuşlar.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Bölüm zaten 25-30 dakika araya 15 dk reklam koyuyorlar. 2 bölüm yayınlamaları için ne yapılabilir sizce hocam ? Kanala email yollasak takarlar mı bizi ?

Evet. Doctor Who için cnbc-e biz mail yağmuıruna tutmuştukda ilk sezon öyle başlamıştı yani varsa grup olarak tutun yağmura. :D

rainha

0
Yasakli Uye
Reaction score
5
çok güzel dizi 2 haftaddır kaçırmıyorummmm süper o gözlerin siyaha dönmesi tüylerimi ürpertiyor bızzz :D

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Evet. Doctor Who için cnbc-e biz mail yağmuıruna tutmuştukda ilk sezon öyle başlamıştı yani varsa grup olarak tutun yağmura.

ufak bir sosyal ağ grubu, blogspot vs ile örgütlenmek lazım.

çok güzel dizi 2 haftaddır kaçırmıyorummmm süper o gözlerin siyaha dönmesi tüylerimi ürpertiyor bızzz

bende sevdim ilk defa bir sonraki bölümünü beklediğim bir dizi oldu. Lost izlerkende böyle hissediyordum ama sonralarda internetten izlemeye başladım. En azından o haftada 2 kere ve 2 bölüm üst üsteydi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5