İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tehditlerden dolayi satiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

macintosh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini satacak olan arkadaşım domaini almicam ben ama benle iletişime geçersen tehditlerden kurtulabilirsin,profilimde msn adresi yazılı,sitene devam et,satma bunu.merak etme problem kalmicak ortada.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyle bir durum ki arkads demiş türk bayraklarını tutacak falan birini arıyorum diye ama ilk mesaındada 250 dolardan falan başlıyormus sanırım madem türk bayraklarını tutacak briis arıyorusn gonder domaini kendi sunucumda acayım host hesabını ve domainin suresinide kafadan 3-4 yıl uzatayım kalsın oylece birazda spam sayfa yaptıkmı googlede daha cok gorunecektir :)

yada bende boyle bir domain var satmak istiyorum diyat 250 de oyle tehditli falan başlık acıpta milletin ilgisini cekmeye ugrasma

ayıp ya..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
banada hiç inandırıcı gelmedi bu başlık açıkcası.. Madem amacın türk bayrağını tutmak, domainin whoisini ver emniyete.. Koy türk bayrağını free bir hosttan alıp, kimseler tehdit edemez.

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel kardeşlerim.

olan olmuş, geçen geçmiş, alan almış..

Site satıldı hala boş boş yorumlar geliyor.

Konunun kapatılmasını talep ediyorum.

Teşekkürler.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bnece birine satılması kötü olmuş bunu barzani yandaşı alıp türkiye adına provakasyon yapma şansı vermiş olursun bencede uzun yıllıgına alınıp tr bayragı ile kalamlıydı ama neyse satılmış inşallah karşımıza türk karşıtı bir provakasyonla cııkmaz bu site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi