İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tek haneli domain hakkinda sorum olacak

myevrenn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesela a.cb turunde domain alsak ne degisir.? Herkes .com ve .net domain uzantisina yonelmis dirumda. Biz mesela bunlar disinda a.bb gibi tek haneli bi domain alsak yuksek fiyata satamaz miyiz? Sizce degerlenebilir mi? Ve ya satmasak biz iş yapsak bu domainle. Google aramalarda .com ve .net ten once ust siralarda olabilirmiyiz?

apameia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şayet bulabilirsen al kardeşim. Boşuna arama daha uzantı piyasa düşer düşmez bu domainler anında bitiyor. Bulman imkansız

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bulmanın imkanı yok.Belki 2-3 karakter bulursun ama çoğu pre. domain olduğu için,çok para istiyorlar reglemeye..

myevrenn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.istanbul domaini bosta a.istanbul dan z.istanbul a kadar tum alfabetik harfleri bosta. Ben alamiyorum butcem yetersiz. Siz alip degerlendirebilirsiniz

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
.istanbul domaini bosta a.istanbul dan z.istanbul a kadar tum alfabetik harfleri bosta. Ben alamiyorum butcem yetersiz. Siz alip degerlendirebilirsiniz

.ist alan adı az 3 karakterden oluşuyor o yüzden boşta yoksa şimdiye kadar gitmişti :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5